Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nábytkové hrady

Naše regálové systémy se vyznačují obvzláště svým mimořádně rozmanitým provedením. Jsou vhodné pro děti, mají sympatický desing, jsou robusní a stabilní. Regálové systémy je možné velmi dobře kombinovat s jinými variantami skříněk, které jsou v programu pro MŠ.
Díky různým možnostem barevného provedení lišt s úchytkou, předních stran zásuvek, tru...

Naše regálové systémy se vyznačují obvzláště svým mimořádně rozmanitým provedením. Jsou vhodné pro děti, mají sympatický desing, jsou robusní a stabilní. Regálové systémy je možné velmi dobře kombinovat s jinými variantami skříněk, které jsou v programu pro MŠ.
Díky různým možnostem barevného provedení lišt s úchytkou, předních stran zásuvek, truhlíků na materiál a stříšek, vyplývají nejrůznější varianty uspořádání.
Sestavíme Vám regálovou sestavu na míru Vašim představám a prostorovým možnostem

Zobrazit

Nábytkové hrady V této kategorii není žádné zboží.