Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nástěnné

Školní tabule nástěnné SKOLATO jsou dodávány včetně přípravy pro zavěšení školní tabule na stěnu. V kategorii nástěnné školní tabule naleznete nejen nástěnnou tabuli triptych, ale i jednolisté nástěnné školní tabule v mnoha rozměrech. Nástěnné školní tabule jsou vhodné pro projekci a interaktivitu. Nástěnné školní tabule si zvládnete namontovat ...

Školní tabule nástěnné SKOLATO jsou dodávány včetně přípravy pro zavěšení školní tabule na stěnu. V kategorii nástěnné školní tabule naleznete nejen nástěnnou tabuli triptych, ale i jednolisté nástěnné školní tabule v mnoha rozměrech. Nástěnné školní tabule jsou vhodné pro projekci a interaktivitu. Nástěnné školní tabule si zvládnete namontovat sami a pokud chcete mít jistotu, že školní tabule bude správně namontovaná, poskytujeme také odbornou montáž.

Zobrazit

Nástěnné Počet produktů: 10

Podkategorie

 • Triptych

  Nástěnné tabule Triptych jsou keramické, magnetické. Tyto školní tabule nemají žádný pojezd. Povrch nástěnné tabule Triptych je vhodný pro projekci. U každé tabule je možnost volby z pěti barev povrchů a z mnoha druhů linkování. Nabízíme Vám také více rozměrů nástěnných tabulí Triptych. K těmto školním tabulím je možné objednat odbornou montáž.

 • Jednolisté nástěnné

  Jednolisté nástěnné školní tabule o různých rozměrech. Veškeré školní nástěnné tabule z této kategorie jsou keramické a magnetické. K nástěnným tabulím nabízíme mnoho druhů linkování a můžete vybírat z pěti barev povrchů školní tabule. Školní tabule Vám přivezeme až před školu a můžete si k nim objednat také montáž. Povrch těchto nástěnných školních tabulí je vhodný pro projekci.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
 • 15 550 Kč 4-6 týdnů

  Keramická, magnetická školní tabule Triptych nástěnná (bez pylonů) o rozměru 300x100 cm. Rám tabule je vyroben z eloxovaného hliníku s šedými plastovými rohy. Po pravé straně máte možnost navolit si tabuli přesně podle Vašich představ. Tato tabule Triptych je vhodná pro projekci. Nástěnná tabule Triptych je opatřena lištou podél středové desky i křídel.

  15 550 Kč
  4-6 týdnů
 • 16 990 Kč 4-6 týdnů

  Keramická, magnetická školní tabule Triptych nástěnná (bez pylonů) o rozměru 300x120 cm. Rám tabule je vyroben z eloxovaného hliníku s šedými plastovými rohy. Po pravé straně máte možnost navolit si tabuli přesně podle Vašich představ. Tato tabule Triptych je vhodná pro projekci. Nástěnná tabule Triptych je opatřena lištou podél středové desky i křídel.

  16 990 Kč
  4-6 týdnů
 • 16 990 Kč 4-6 týdnů

  Keramická, magnetická školní tabule Triptych nástěnná (bez pylonů) o rozměru 400x100 cm. Rám tabule je vyroben z eloxovaného hliníku s šedými plastovými rohy. Po pravé straně máte možnost navolit si tabuli přesně podle Vašich představ. Tato tabule Triptych je vhodná pro projekci. Nástěnná tabule Triptych je opatřena lištou podél středové desky i křídel.

  16 990 Kč
  4-6 týdnů
 • 18 990 Kč 4-6 týdnů

  Keramická, magnetická školní tabule Triptych nástěnná (bez pylonů) o rozměru 400x120 cm. Rám tabule je vyroben z eloxovaného hliníku s šedými plastovými rohy. Po pravé straně máte možnost navolit si tabuli přesně podle Vašich představ. Tato tabule Triptych je vhodná pro projekci. Nástěnná tabule Triptych je opatřena lištou podél středové desky i křídel.

  18 990 Kč
  4-6 týdnů
 • 18 990 Kč 4-6 týdnů

  Keramická, magnetická školní tabule s centrálním křídlem, nástěnná (bez pylonů) o rozměru 200x120 cm. Rám tabule je vyroben z eloxovaného hliníku s šedými plastovými rohy. Po pravé straně máte možnost navolit si tabuli přesně podle Vašich představ. Tato tabule je vhodná pro projekci. Nástěnná tabule je opatřena lištou podél středové desky, montážní sada...

  18 990 Kč
  4-6 týdnů
 • 20 990 Kč 4-6 týdnů

  Keramická, magnetická školní tabule s centrálním křídlem, nástěnná (bez pylonů) o rozměru 240x120 cm. Rám tabule je vyroben z eloxovaného hliníku s šedými plastovými rohy. Po pravé straně máte možnost navolit si tabuli přesně podle Vašich představ. Tato tabule je vhodná pro projekci. Nástěnná tabule je opatřena lištou podél středové desky, montážní sada...

  20 990 Kč
  4-6 týdnů
 • 9 970 Kč 1 - 3 týdny

  Dvouvrstvý keramický povrch e³ nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný, proto Vám na něj dáváme záruku 25 let.

  9 970 Kč
  1 - 3 týdny
 • 9 970 Kč 1 - 3 týdny

  Dvouvrstvý keramický povrch e³ nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný, proto Vám na něj dáváme záruku 25 let. Povrch je ideální i pro PROJEKCI.

  9 970 Kč
  1 - 3 týdny
 • 12 011 Kč 1 - 3 týdny

  Keramický bílý povrch e³ nejvyšší kvality pro popis fixou. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný, proto Vám na něj dáváme záruku 25 let.

  12 011 Kč
  1 - 3 týdny
 • 12 011 Kč 1 - 3 týdny

  Keramický povrch e³ nejvyšší kvality zelený, pro popis křídou. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný, proto Vám na něj dáváme záruku 25 let.

  12 011 Kč
  1 - 3 týdny
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek