Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nástěnné

Školní tabule nástěnné SKOLATO jsou dodávány včetně přípravy pro zavěšení školní tabule na stěnu. V kategorii nástěnné školní tabule naleznete nejen nástěnnou tabuli triptych, ale i jednolisté nástěnné školní tabule v mnoha rozměrech. Nástěnné školní tabule jsou vhodné pro projekci a interaktivitu. Nástěnné školní tabule si zvládnete namontovat sami a pokud chcete mít jistotu, že školní tabule bude správně namontovaná, poskytujeme také odbornou montáž.

Nástěnné Počet produktů: 10

Podkategorie

  • Triptych

    Nástěnné tabule Triptych jsou keramické, magnetické. Tyto školní tabule nemají žádný pojezd. Povrch nástěnné tabule Triptych je vhodný pro projekci. U každé tabule je možnost volby z pěti barev povrchů a z mnoha druhů linkování. Nabízíme Vám také více rozměrů nástěnných tabulí Triptych. K těmto školním tabulím je možné objednat odbornou montáž.

  • Jednolisté nástěnné

    Jednolisté nástěnné školní tabule o různých rozměrech. Veškeré školní nástěnné tabule z této kategorie jsou keramické a magnetické. K nástěnným tabulím nabízíme mnoho druhů linkování a můžete vybírat z pěti barev povrchů školní tabule. Školní tabule Vám přivezeme až před školu a můžete si k nim objednat také montáž. Povrch těchto nástěnných školních tabulí je vhodný pro projekci.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek