Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Třídy

Nejkvalitnější nábytek do tříd a učeben. Vyberte si nábytek z mnoha variant, které nabízíme a snažíme se je navrhovat tak aby vyhovovali nárokům dětí i pedagogů. Kategorie obsahuje také nábytek pro učitele, úložné skříně a sestavy na hračky, magnetické tabule a další příslušenství do třídy.

Třídy Počet produktů: 21

Podkategorie

 • Sezení

  Ergonomicky tvarované židličky a stolečky pro děti jsou základ každé školky. Vyrábíme nejkvalitnější dětský nábytek, vytvořený a uzpůsobený přímo pro malé raubíře. Vybírejte z barevných kombinací a vytvořte veselou školku, do které se všechny děti budou těšit.

 • Spaní

  Spánek je pro děti velice důležitý. SKOLATO proto vytvořilo kategorii, kde naleznete kvalitní postýlky, matrace, lůžkoviny pro mateřské školy na kterých se děti vyspí do růžova.

 • Barevný nábytek

  V této kategorii naleznete jednotlivé kusy nábytku i oblíbené předdefinované sestavy do tříd.

 • Pěnové podlahy

  Pěnové podlahy jsou vyrobeny z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby VYLEN®, který je opatřený certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Vhodný i pro alergiky. Desky izolují chlad od podlahy, hřejí, jsou měkké, lehké, příjemné na dotek, bezpečné. Povrch nezpůsobuje odřeniny a spáleniny. Díky možným barevným kombinacím se tato tepelná a zvuková izolace podlah výborně hodí do dětského pokoje, dětských koutků, škol, školek, družin atd. Velmi dobré využití je do fitness center a tělocvičen.

 • Dekorace

  Krásné nástěnné účelné dekorace do školek, které děti inspirují a doplní výuku. Nástěnné dekorace značky SKOLATO jsou zároveň vzdělávací prvky. Jsou vhodné do škol, školek, terapeutických prostor a ergoterapii.

Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek