Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Městský mobiliář

Městský mobiliář je kategorie plná parkových laviček, odpadkových košů či prezentačních vitrín. V brzké době zde naleznete i stojany na kola, bezpečnostní zrcadla a další bezpečnostní prvky. Jedním z hlavních segmentů této kategorie je kancelářský nábytek a vybavení.

Městský mobiliář Počet produktů: 235

Podkategorie

 • Vitríny

  Vitríny

 • Lavičky

  Lavičky

 • Úklid

  Úklid

 • Sezení
 • Kouření na ulici

  V souvislosti s tzv. "Protikuřáckým zákonem" vyvstalo obcím celé nové spektrum problémů k řešení, počínaje odhozenými nedopalkky na ulicíh, důstojným prostředí, ve kterém mohou kuřáci, Vaši voliči, vzdorovat nepřízni počasí konče.

 • Skříně

  Uzamykatelné skříně, šanonové skříně, kartotéky i šatní skříně..to vše naleznete v této kategorii.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 235 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 235 položek