Sedací souprava JUICY, křeslo, oranžová Zobrazit větší

Sedací souprava JUICY, trojmístná, zelená

BB-452027*

Nový produkt

Elegantní zelené trojkřeslo z eko-kůže nabízí styl, pohodlí a praktické vlastnosti vhodné pro různé interiéry. Díky pevné ocelové konstrukci, vysoké nosnosti a snadné údržbě je ideální volbou pro domácnosti i komerční prostory.

Více informací

11 499 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška77 cm
Šířka185 cm
Hloubka74 cm
Nosnost300 kg
Výška sedu42 cm
Hloubka sedáku45 cm

Více informací

Rádi byste do svého prostoru umístili stylové a komfortní křeslo, ale obáváte se vysoké ceny nebo alergií spojených s pravou kůží? Sedací souprava JUICY je tady, aby vám nabídla ideální řešení. Toto zelené křeslo z eko-kůže přináší eleganci, pohodlí a praktičnost v jednom.


Eko-kůže, kterou je křeslo potaženo, nabízí přesnou imitaci textury a vlastností pravé kůže, avšak za mnohem příznivější cenu. Tento materiál se skládá z látkového podkladu z bavlněné tkaniny, na který je nanesena horní krycí vrstva z kvalitního netoxického polyuretanu. Výsledkem je křeslo, které je nejen vysoce odolné proti oděru a oboustranně prodyšné, ale také příjemné a měkké na dotek. Díky svým vlastnostem je eko-kůže také ideální pro alergiky a snadno se udržuje.


Křeslo JUICY se skvěle hodí do různých typů interiérů. Ať už jde o čekárnyrestauracerecepce nebo firemní a hotelová lobby, všude vynikne svým elegantním vzhledem. Stabilní konstrukce a moderní design zajišťují, že se stane atraktivním prvkem každého prostoru. Sedací souprava JUICY kombinuje estetiku, pohodlí a praktičnost.


Sedací souprava JUICY je postavena na pevné kostře z kvalitní oceli, která zaručuje stálý tvar a dlouhou životnost i při každodenním používání. Kovové nohy ve spodní části nejen že unesou vysoké zatížení, ale také dodávají křeslu moderní industriální design a nadčasovou eleganci. Kromě toho jsou odolné proti poškrábání, otěru a dalším formám mechanického poškození. Nosnost křesla je až 150 kg, což zaručuje jeho robustnost a spolehlivost.


Komfortní sezení je klíčovou vlastností křesla JUICY. Sedák s hloubkou 45 cm poskytuje optimální pohodlí pro různé aktivity – od sledování televize a čtení knihy až po živé diskuze s kolegy a přáteli. Výška opěráku 35 cm pak zajišťuje dostatečnou oporu zad i při delším sezení, čímž přispívá k celkovému pohodlí a zdraví uživatele.Vlastnosti:

 • kvalitní a cenově dostupná eko-kůže
 • měkká a odolná proti oděru
 • netoxický materiál, vhodný pro alergiky
 • snadná údržba
 • univerzální design pro různé interiéry
 • pevná ocelová konstrukce
 • moderní industriální design kovových nohou
 • odolnost proti poškrábání a otěru
 • vnitřní výplně jsou z PUR pěny zachovávající si dlouhodobý tvar

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: