Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Počítačové učebny

Moderní, jednoduché a vkusné vybavení počítačových učeben. Nábytek do počítačových učeben SKOLATO je díky celosvařené ocelové konstrukci téměř nesmrtelným školním počítačovým nábytkem. Naše nejžádanější série nábytku do počítačových učeben ADAM dodá Vaší počítačové učebně moderní a elegantní vzhled - šedá lamino deska doplněná antracitovou kovovou konstrukcí je naším favoritem. Pro rozveselení počítačové učebny můžete sáhnout po počítačové židli STELA, kterou nabízíme v mnoha barvách.

.............

.............

     

Počítačové učebny Počet produktů: 45

Podkategorie

  • Stoly

    Stoly do počítačové učebny můžete vybírat z kategorie DELUXE ve které naleznete žákovské počítačové stoly vybavené velkým množstvím příslušenství: držák na PC, výsuv na klávesnici nebo z kategorie ECONOMY, která obsahuje ekonomické školní počítačové stoly a také stoly pro notebooky a počítače All in One, u kterých není potřeba výsuv ani držák na PC. Školní počítačové stoly v této kategorii obsahují v základní variantě pouze kabelovou průchodku a žlab pro vedení kabeláže. U každého školního počítačového stolu si po pravé straně můžete zvolit barvu kovové konstrukce, dekor desky a mnoho dalšího.

    Žákovské počítačové stoly ze série ADAM jsou tím nejodolnějším nábytkem do počítačové učebny na trhu: celosvařovaná ocelová konstrukce zajistí vysokou stabilitu a nosnost. Zároveň mají moderní a elegantní vzhled.

  • Židle

    Žákovské židle do počítačové učebny SKOLATO jsou většinou na pístu s kolečky nebo kluzáky. U nás vybavíte kompletní počítačovou učebnu kvalitním nábytkem. Židle do počítačové učebny vyrábíme s platovým sedákem nebo z přírodní překližky.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 45 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 45 položek