Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Economy

PC stoly do školních učeben, jejichž design je lety prověřený. Při jejich konstrukci jsme dbali na jednoduchost, funkčnost, odolnost a estetiku. Školní počítačové školy z řady Economy splňují veškeré požadavky pro výuku a při jejich návrhu jsme dbali především na rozpočet nakupujících a dlouhou trvanlivst všech komponentů. Konstrukce PC stolů z ...

PC stoly do školních učeben, jejichž design je lety prověřený. Při jejich konstrukci jsme dbali na jednoduchost, funkčnost, odolnost a estetiku. Školní počítačové školy z řady Economy splňují veškeré požadavky pro výuku a při jejich návrhu jsme dbali především na rozpočet nakupujících a dlouhou trvanlivst všech komponentů. Konstrukce PC stolů z bytelných plochooválových profilů a minimum LTD (lamina) použitého na výrobu zaručují dlouhou životnost při nezměněném vzhledu. Přesto tyto školní PC stoly splňují vše, co se od nich očekává - disponují kabelovou průchodkou, ocelovým žlabem pro vedení kabeláže a dostatkem prostoru, aby žáci mohli pohodlně ovládat počítač a zároveň si dělat poznámky.

Zobrazit

Economy Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek