Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Pevné

Jednomístné školní lavice s pevně danou velikostí, které odpovídají normě ČSN EN 1729-1. U každé lavice naleznete přehlednou tabulku velikostí, podle které můžete jednoduše určit, jakou velikost lavic je  do dané třídy vhodné zvolit. Obecně lze říci, že velikostní rozmezí 2 - 3 je vhodné pouze pro 1. třídu ZŠ, pro celý 1. stupeň doporučujeme velikostní rozmezí 3 -5, pro 2. stupeň ZŠ 4 -6, případně 5- 7 a pro použití na středních školách doporučujeme školní nábytek velikosti 5 - 7.

.

Vybírat můžete z montovaných či svařovaných konstrukcí, rozdíly Vám popíšeme níže.

.

Montované lavice:

Montované školní žákovské lavice se liší od celosvařovaných tím, že jednotlivé dílce konstrukce jsou spojeny šrouby. Lavice Vám přijdou v demontovaném stavu, lavice montované se tímto stávají dostupnější variantou, protože část ceny každé školní lavice tvoří také dopravné, které Vám účtujeme pouze v symbolické výši. V balíku Vám vždy přijdou 2 nohy s podpěrou desky, deska a další podpěrný dílec, který zamezuje průhybu desky. Konstrukce školních montovaných lavic je po smontování velice stabilní právě díky veškerým podpěrným prvkům. Montované školní lavice Vám dodáme i s šedou deskou bez příplatku. Třída tak bude působit moderněji a vzdušněji.

.

Svařované lavice:

Svařované jednomístné školní lavice pevné velikosti se liší od montovaných žákovských lavic tím, že je celá konstrukce svařená, neobsahuje tedy žádné díly, které by byly sešroubované. Sváry školních lavic jsou na citlivých místech zesíleny tak, aby nedocházelo k prasknutí či poškození. Svařované školní lavice jsou Vám jistě dobře známé. Tyto školní žákovské lavice Vám přivezeme v celku. 

Pevné Počet produktů: 9

Podkategorie

 • Montované

  Montované školní žákovské lavice jednomístné, pevné se liší od celosvařovaných tím, že jednotlivé dílce konstrukce jsou spojeny šrouby. Lavice Vám přijdou v demontovaném stavu, lavice montované se tímto stávají dostupnější variantou, protože část ceny každé školní lavice tvoří také dopravné, které Vám účtujeme pouze v symbolické výši. V balíku Vám vždy přijdou 2 nohy s podpěrou desky, deska a další podpěrný dílec, který zamezuje průhybu desky. Konstrukce školních montovaných lavic je po smontování velice stabilní právě díky veškerým podpěrným prvkům. Po pravé straně u každého produktu si můžete v konfigurátoru zvolit barvu desky, konstrukce, kluzáků, velikost školní lavice a mnoho dalšího. Montované školní lavice Vám dodáme s šedou deskou bez příplatku. Třída tak bude působit moderněji a vzdušněji.

 • Svařované

  Svařované jednomístné školní lavice pevné velikosti se liší od montovaných žákovských lavic tím, že je celá konstrukce svařená, neobsahuje tedy žádné díly, které by byly sešroubované. Sváry školních lavic jsou na citlivých místech zesíleny tak, aby nedocházelo k prasknutí či poškození. Svařované školní lavice jsou Vám jistě dobře známé. Tyto školní žákovské lavice Vám přivezeme v celku. Po pravé straně u každého produktu si můžete v konfigurátoru zvolit barvu desky, konstrukce, kluzáků, velikost školní lavice a mnoho dalšího.

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
 • 1 974 Kč 3 - 6 týdnů
  Akce!

  Jednomístná školní žákovská lavice HUBERT pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku. Konstrukce montovaná, dodávaná v demontu - montáž v případě zájmu zajistíme.

  1 974 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 175 Kč 3-4 týdny

  Jednomístná školní žákovská lavice YGNÁC pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 175 Kč
  3-4 týdny
 • 1 995 Kč 3 - 6 týdnů

  Jednomístná školní žákovská lavice TRAMO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu a trubkovou konstrukcí. Po pravé straně v konfigurátoru produktu si můžete zvolit jiný dekor desky a další příslušenství.

  1 995 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 175 Kč 3 - 6 týdnů

  Jednomístná školní žákovská lavice HUBERT pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 175 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 175 Kč 3 - 6 týdnů

  Jednomístná školní žákovská lavice OTTO pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 175 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 495 Kč 3 - 6 týdnů

  Jednomístná školní žákovská lavice PERFO pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 495 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 1 974 Kč 3 - 6 týdnů

  Jednomístná školní žákovská lavice VŠEMIL pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku. Konstrukce montovaná, dodávaná v demontu - montáž v případě zájmu zajistíme.

  1 974 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 1 755 Kč 3 - 6 týdnů
  Akce!

  Jednomístná školní žákovská lavice ČENĚK pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku. Konstrukce montovaná, dodávaná v demontu - montáž v případě zájmu zajistíme.

  1 755 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 395 Kč 4-6 týdnů

  Lavice pro dospělé jednomístná o rozměru 80x50 cm, pevná, svařovaná, jäklová konstrukce a deska o tl. 18 mm. Po pravé straně si můžete navolit barvu konstrukce, dekor desky, desku z masivní bukové spárovky a další příslušenství. Židle k lavicím naleznete ZDE

  2 395 Kč
  4-6 týdnů
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek