Lavice TRAMO jednomístná, pevná

Nový produkt

Jednomístná školní žákovská lavice TRAMO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Po pravé straně v konfigurátoru produktu si můžete zvolit jiný dekor desky a další příslušenství.

Více informací

3 - 6 týdnů

2 298 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

  • ostré
  • zaoblené
  • drátěné odkládací koše
  • odkládací deska
  • bez košů / desky
  • NE
  • ANO

Více informací

Jednomístná žákovská školní lavice TRAMO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Kovová kostra je tvořena trubkovým profilem. Po obou stranách lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku. Po pravé straně si můžete v konfigurátoru produktu zvolit barvu kovové konstrukce, dekor desky, rektifikační patky k vyrovnání nerovností podlahy a mnoho dalšího.

  • rozměr desky 70 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm
  • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm


Příslušenství