Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Mateřské školy

Zařídíme celkovou rekonstrukci Vaší školky včetně vybavení, stavebních úprav, interaktivity pro mateřské školy. Nemusíte vyhledávat více společností pro kompletní rekonstrukci školky. U nás naleznete krásné, jednoduché a účelné řešení za rozumné ceny. Získáte od nás cenovou nabídku včetně 3D návrhu na míru.

Zařídíme celkovou rekonstrukci Vaší školky včetně vybavení, stavebních úprav, interaktivity pro mateřské školy. Nemusíte vyhledávat více společností pro kompletní rekonstrukci školky. U nás naleznete krásné, jednoduché a účelné řešení za rozumné ceny. Získáte od nás cenovou nabídku včetně 3D návrhu na míru.

Zobrazit

Mateřské školy Počet produktů: 695

Podkategorie

 • Třídy

  Nejkvalitnější nábytek do tříd a učeben. Vyberte si nábytek z mnoha variant, které nabízíme a snažíme se je navrhovat tak aby vyhovovali nárokům dětí i pedagogů. Kategorie obsahuje také nábytek pro učitele, úložné skříně a sestavy na hračky, magnetické tabule a další příslušenství do třídy.

 • Koupelna

  Umýt si ruce, či po jídle vyčistit zoubky. Návyky, které budou děti při své cestě životem potřebovat.

 • Šatny

  Nábytek a další vybavení do šaten pro děti v mateřských školách.

 • Tělocvična

  Nemusíme studovat výzkumy pediatrů, aby nám bylo jasné, že děti postihuje jedna z nejvážnějších nemocí civilizovaného světa – lenost. Naše děti se stále více zakulacují, jsou nemotorné, vyhýbají se jakékoliv tělesné námaze, volný čas tráví u televize, tabletu či počítače. Je načase to změnit. Jak? Navštivte kategorii tělocvičen, kde naleznete vhodné vybavení pro sportovní aktivity ve vnitřních prostorech. Tělocvičné náčiní, lavičky, žíněnky, pěnové podložky a další.

 • Zahrada
 • Kanceláře a společné...

  Kategorie kanceláře obsahuje nábytek a vybavení pro dospělé. Sedací soupravy, skříně, stoly a další nábytek vhodný i do společných prostor.

 • Vitríny a tabule

  V této kategorii naleznete interiérové i exteriérové vitríny určené k zabudování do země či z zavešení na stěnu. Vetšinu vitrín lze vybavit LED osvětlením.

 • Hračky a hry

  Hračky - velmi důležitá kategoie pro děti. V naší nabídce naleznete dřevěné kuchyňky, domečky pro panenky, obchůdky či dětské dílenské stoly s nářadím. Velmi oblíbené jsou i děstké stany a týpí. Novinkou jsou zde pěnové hry a hračky, které budou Vaše děti milovat.

 • Vnitřní prolézačky a...
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 695 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 695 položek