Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Mateřské školy

Zařídíme celkovou rekonstrukci Vaší školky včetně vybavení, stavebních úprav, interaktivity pro mateřské školy. Nemusíte vyhledávat více společností pro kompletní rekonstrukci školky. U nás naleznete krásné, jednoduché a účelné řešení za rozumné ceny. Získáte od nás cenovou nabídku včetně 3D návrhu na míru.

Zařídíme celkovou rekonstrukci Vaší školky včetně vybavení, stavebních úprav, interaktivity pro mateřské školy. Nemusíte vyhledávat více společností pro kompletní rekonstrukci školky. U nás naleznete krásné, jednoduché a účelné řešení za rozumné ceny. Získáte od nás cenovou nabídku včetně 3D návrhu na míru.

Zobrazit

Mateřské školy Počet produktů: 612

Podkategorie

 • Sezení

  Ergonomicky tvarované židličky a stolečky pro děti jsou základ každé školky. Vyrábíme nejkvalitnější dětský nábytek, vytvořený a uzpůsobený přímo pro malé raubíře. Vybírejte z barevných kombinací a vytvořte veselou školku, do které se všechny děti budou těšit.

 • Spaní

  Spánek je pro děti velice důležitý. SKOLATO proto vytvořilo kategorii, kde naleznete kvalitní postýlky, matrace, lůžkoviny pro mateřské školy na kterých se děti vyspí do růžova.

 • Sport a pohyb

  Nemusíme studovat výzkumy pediatrů, aby nám bylo jasné, že děti postihuje jedna z nejvážnějších nemocí civilizovaného světa – lenost. Naše děti se stále více zakulacují, jsou nemotorné, vyhýbají se jakékoliv tělesné námaze, volný čas tráví u televize, tabletu či počítače. Je načase to změnit. Jak? Navštivte kategorii SPORT a POHYB a my Vám rádi poradíme...

 • Hračky a hry

  Hračky - velmi důležitá kategoie pro děti. V naší nabídce naleznete dřevěné kuchyňky, domečky pro panenky, obchůdky či dětské dílenské stoly s nářadím. Velmi oblíbené jsou i děstké stany a týpí. Novinkou jsou zde pěnové hry a hračky, které budou Vaše děti milovat.

 • Zahrada
 • Úklid

  V této kategorii naleznete veškeré nástroje, prostředky a pomůcky potřebné k úklidu. Naříklad odpadkové koše, úklidové vozíky či čistící prostředky.

 • Vitríny a nástěnky

  V této kategorii naleznete interiérové i exteriérové vitríny určené k zabudování do země či z zavešení na stěnu. Vetšinu vitrín lze vybavit LED osvětlením.

 • Koupelna

  Umýt si ruce, či po jídle vyčistit zoubky. Návyky, které budou děti při své cestě životem potřebovat.

 • Tvoříme

  Kategorie "Tvoříme" zastřešuje jak už název napovídá veškeré pomůcky, nástroje a ostatní doplňky určené k dětské tvorbě. Kategorii pro Vás naplníme potřebami pro kreslení a malování, dále zde naleznete pěnové papíry, razítka a další...kategorii stále rozšiřujeme.

 • Předškolní vzdělávání...

  Kategorie Vám nabízí přehled nábytku vhodného pro předškolní vzdělávání dvouletých dětí. V návaznosti na zákon č. 178/2016 Sb., ze dne 20. dubna 2016 Vám v této kategorii nabízíme nejen nábytek, ale také pomoc při aplikování změn do Vaší školky. V rámci těchto změn Vám pomůžeme se stavebními úpravami dle zákona a také s výběrem vhodného nábytku.

 • Skříně

  Uzamykatelné skříně, šanonové skříně, kartotéky i šatní skříně..to vše naleznete v této kategorii.

 • Vnitřní prolézačky a...
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 612 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 612 položek