Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Mateřské školy

Zařídíme celkovou rekonstrukci Vaší školky včetně vybavení, stavebních úprav, interaktivity pro mateřské školy. Nemusíte vyhledávat více společností pro kompletní rekonstrukci školky. U nás naleznete krásné, jednoduché a účelné řešení za rozumné ceny. Získáte od nás cenovou nabídku včetně 3D návrhu na míru.

Zařídíme celkovou rekonstrukci Vaší školky včetně vybavení, stavebních úprav, interaktivity pro mateřské školy. Nemusíte vyhledávat více společností pro kompletní rekonstrukci školky. U nás naleznete krásné, jednoduché a účelné řešení za rozumné ceny. Získáte od nás cenovou nabídku včetně 3D návrhu na míru.

Zobrazit

Mateřské školy Počet produktů: 684

Podkategorie

 • Sezení

  Ergonomicky tvarované židličky a stolečky pro děti jsou základ každé školky. Vyrábíme nejkvalitnější dětský nábytek, vytvořený a uzpůsobený přímo pro malé raubíře. Vybírejte z barevných kombinací a vytvořte veselou školku, do které se všechny děti budou těšit.

 • Spaní

  Spánek je pro děti velice důležitý. SKOLATO proto vytvořilo kategorii, kde naleznete kvalitní postýlky, matrace, lůžkoviny pro mateřské školy na kterých se děti vyspí do růžova.

 • Sport a pohyb

  Nemusíme studovat výzkumy pediatrů, aby nám bylo jasné, že děti postihuje jedna z nejvážnějších nemocí civilizovaného světa – lenost. Naše děti se stále více zakulacují, jsou nemotorné, vyhýbají se jakékoliv tělesné námaze, volný čas tráví u televize, tabletu či počítače. Je načase to změnit. Jak? Navštivte kategorii SPORT a POHYB a my Vám rádi poradíme...

 • Hračky a hry

  Hračky - velmi důležitá kategoie pro děti. V naší nabídce naleznete dřevěné kuchyňky, domečky pro panenky, obchůdky či dětské dílenské stoly s nářadím. Velmi oblíbené jsou i děstké stany a týpí. Novinkou jsou zde pěnové hry a hračky, které budou Vaše děti milovat.

 • Zahrada
 • Úklid

  V této kategorii naleznete veškeré nástroje, prostředky a pomůcky potřebné k úklidu. Naříklad odpadkové koše, úklidové vozíky či čistící prostředky.

 • Vitríny a nástěnky

  V této kategorii naleznete interiérové i exteriérové vitríny určené k zabudování do země či z zavešení na stěnu. Vetšinu vitrín lze vybavit LED osvětlením.

 • Koupelna

  Umýt si ruce, či po jídle vyčistit zoubky. Návyky, které budou děti při své cestě životem potřebovat.

 • Skříně

  Uzamykatelné skříně, šanonové skříně, kartotéky i šatní skříně..to vše naleznete v této kategorii.

 • Vnitřní prolézačky a...
 • Šatny

  Nábytek a další vybavení do šaten pro děti v mateřských školách.

 • Třídy

  Nejkvalitnější nábytek do tříd a učeben. Vyberte si nábytek z mnoha variant, které nabízíme a snažíme se je navrhovat tak aby vyhovovali nárokům dětí i pedagogů. Kategorie obsahuje také nábytek pro učitele, úložné skříně a sestavy na hračky, magnetické tabule a další příslušenství do třídy.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 684 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 684 položek