Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Mateřské školy

Zařídíme celkovou rekonstrukci Vaší školky včetně vybavení, stavebních úprav, interaktivity pro mateřské školy. Nemusíte vyhledávat více společností pro kompletní rekonstrukci školky. U nás naleznete krásné, jednoduché a účelné řešení za rozumné ceny. Získáte od nás cenovou nabídku včetně 3D návrhu na míru.

Mateřské školy Počet produktů: 1245

Podkategorie

 • Třídy

  Nejkvalitnější nábytek do tříd a učeben. Vyberte si nábytek z mnoha variant, které nabízíme a snažíme se je navrhovat tak aby vyhovovali nárokům dětí i pedagogů. Kategorie obsahuje také nábytek pro učitele, úložné skříně a sestavy na hračky, magnetické tabule a další příslušenství do třídy.

 • Koupelna

  Umýt si ruce, či po jídle vyčistit zoubky. Návyky, které budou děti při své cestě životem potřebovat.

 • Šatny

  Nábytek a další vybavení do šaten pro děti v mateřských školách.

 • Tělocvična

  Nemusíme studovat výzkumy pediatrů, aby nám bylo jasné, že děti postihuje jedna z nejvážnějších nemocí civilizovaného světa – lenost. Naše děti se stále více zakulacují, jsou nemotorné, vyhýbají se jakékoliv tělesné námaze, volný čas tráví u televize, tabletu či počítače. Je načase to změnit. Jak? Navštivte kategorii tělocvičen, kde naleznete vhodné vybavení pro sportovní aktivity ve vnitřních prostorech. Tělocvičné náčiní, lavičky, žíněnky, pěnové podložky a další.

 • Zahrada
 • Kanceláře a společné...

  Kategorie kanceláře obsahuje nábytek a vybavení pro dospělé. Sedací soupravy, skříně, stoly a další nábytek vhodný i do společných prostor.

 • Vitríny a tabule

  V této kategorii naleznete interiérové i exteriérové vitríny určené k zabudování do země či z zavešení na stěnu. Vetšinu vitrín lze vybavit LED osvětlením.

 • Hračky a hry

  Hračky - velmi důležitá kategoie pro děti. V naší nabídce naleznete dřevěné kuchyňky, domečky pro panenky, obchůdky či dětské dílenské stoly s nářadím. Velmi oblíbené jsou i děstké stany a týpí. Novinkou jsou zde pěnové hry a hračky, které budou Vaše děti milovat.

 • Vnitřní prolézačky a...
 • Zvýhodněné sady
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 1245 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 1245 položek