Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Vitríny a tabule

V této kategorii naleznete interiérové i exteriérové vitríny určené k zabudování do země či z zavešení na stěnu. Vetšinu vitrín lze vybavit LED osvětlením.

Vitríny a tabule Počet produktů: 23

Podkategorie

  • Obrázkové vitríny

    V této kategorii naleznete exteriérové tématické vitríny. Samotné vitríny i motiv jsou lakovány práškovou vypalovanou barvou v některém z dostupných odstínů. Vitrína má těsnění z elastanu pro zamezení průniku vlhkosti do vitríny. Dveře jsou fixovány kvalitním cylindrickým zámkem se dvěma klíči. Výplň dveří tvoří plexisklo PLEXISHOCK o tloušťce 4 mm. K vitrínám lze přiobjednat LED osvětlení.

  • Pěnové nástěnky

    Zde naleznete nabídku pěnových nástěnek, různých tvarů, barev a velikostí.

Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek