Obrázková vitrína MOTÝLEK Zobrazit větší

Obrázková vitrína MOTÝLEK

Nový produkt

Venkovní obrázkové vitríny s plechovým pozadím se zvířecím motivem.

Více informací

2-3 týdny

15 528 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška67, 4 cm
Šířka73 cm
Hloubka3 cm
Hmotnost12 kg

Více informací

Venkovní vitrína pro 2 strany A4 s pozadím ve tvaru motýlka. Vitrína i motiv jsou lakovány práškovou vypalovanou barvou v některém z dostupných odstínů (žlutá RAL 1017, oranžová RAL 2004, růžová RAL 3015, tyrkysová RAL 6034, zelená RAL 6018). Vitrína má těsnění z elastanu pro zamezení průniku vlhkosti do vitríny. Dveře jsou fixovány kvalitním cylindrickým zámkem se dvěma klíči. Výplň dveří tvoří plexisklo PLEXISHOCK o tloušťce 4 mm. K vitrínám lze přiobjednat LED osvětlení.

Rozměry vitríny: 1024 x 743 mm (4x A4), tloušťka 30 mm

  • tabule z odolného plexiskla 4 mm
  • magnetický podklad z žárově zinkovaného lakovaného plechu
  • bezpečnostní zámek
  • souprava osvětlení LED (na přání)

Příslušenství

    7 dalších produktů ve stejné kategorii: