Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Deluxe

PC stoly do školních učeben, jejichž design je lety prověřený. Při jejich konstrukci jsme dbali na jednoduchost, funkčnost, odolnost a estetiku. Školní počítačové školy z řady Deluxe splňují veškeré požadavky pro výuku a při jejich návrhu jsme dbali především na pohodlí žáků. Konstrukce PC stolů z bytelných plochooválových profilů. Dalšími prvky, které slouží především k již zmiňovanému pohodlí při výuce jsou výsuv na klávesnici, clona z LTD a závěs na PC. Tyto školní PC stoly splňují vše, co se od nich očekává - disponují kabelovou průchodkou, ocelovým žlabem pro vedení kabeláže a dostatkem prostoru, aby žáci mohli pohodlně ovládat počítač a zároveň si dělat poznámky.

Deluxe Počet produktů: 12

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek