Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Dílny

Kompletní vybavení školních dílen včetně nářadí, stavebních úprav, nábytku. Postačí napsat rozměry místnosti a my Vám vytvoříme 3D návrh uspořádání nábytku,  velice podrobnou cenovou nabídku včetně případných stavebních prací. Zařídíme za Vás vše, co je potřeba. Nábytek v případě zájmu roznosíme a upravíme dle Vašich požadavků. S námi budou reko...

Kompletní vybavení školních dílen včetně nářadí, stavebních úprav, nábytku. Postačí napsat rozměry místnosti a my Vám vytvoříme 3D návrh uspořádání nábytku,  velice podrobnou cenovou nabídku včetně případných stavebních prací. Zařídíme za Vás vše, co je potřeba. Nábytek v případě zájmu roznosíme a upravíme dle Vašich požadavků. S námi budou rekonstrukce a veškeré úpravy ve škole radostí.

Zobrazit

Dílny Počet produktů: 82

Podkategorie

 • Stoly
 • Židle
 • Skříně

  Zde naleznete vysoce odolné dílenské skříně celokovové nebo plastové. Plastové skříně jsou odolné vůči vodě i slunci, hodí se tedy i jako úložný prostor na školní zahrady. Interiér celokovových skříní je navržen přímo na uskladnění nářadí a příslušenství do školních dílen. Vše je uzpůsobeno pro použití ve školních dílnách.

 • Doplňky

  Pokud již máte dílenský nábytek, potřebujete také dovybavit školní dílnu příslušenstvím a pomůckami. Můžete zde najít nářadí, svěráky, perforované plechy, sady držáků na perfopanely.

 • Nářadí

  V útrobách kategorie s názvem "nářadí" naleznete jak už název napovídá veškeré ruční a elektrické nářadí a to od šroubováku až po velké benzínové elektrocentrály. Poskytneme Vám zde také dostatečný výběr zahradního nářadí a potřebného příslušenství.

 • Stavebnice

  Ptačí budku jsme záměrně vyvinuli jako stavebnici pro školní dílny, aby se děti naučily pracovat se dřevem a nářadím. Při sestavování ptačí budky se rozvíjí jejich šikovnost a psychomotorické funkce.

  Jak víte, od září 2019 se do škol vrátil předmět Technika (dříve Dílny), kde se žáci seznamují nejen s informačními a digitálními technologiemi, ale také se učí pracovat s nářadím.

   

  Z odezvy, kterou máme ze základních škol, kam jsme budky dodávali, víme, že sestavení a následné vyvěšení ptačí budky dělá dětem radost a pozitivně ovlivňuje jejich vnímání živé přírody.

   

  Stavebnice ptačích budek nabízíme ve dvou řadách (BASIC a STANDARD).

  Řada BASIC obsahuje dřevěné díly, spojovací a upevňovací materiál a návod. Dřevo je neošetřené, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek.

  Řada STANDARD obsahuje dřevěné díly, spojovací a upevňovací materiál, ochranný plech vletového otvoru, lahvičku se lněným olejem, štětec a návod. Sestavenou budku děti natřou lněným olejem. Jedná se o čistý rafinovaný lněných ojel, který je naprosto nezávadný.

 • Regály
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 82 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 82 položek