Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Venkovní židle

Žákovské židle v kategorii Venkovní židle jsou určené především do venkovních učeben a venkovních tříd. Venkovní školní židle vyrábíme z různých materiálů - plastové, ocelové. Jedno mají žákovské venkovní židle SKOLATO společné - odolají dešti, mrazu a slunci. Židle SKOLATO do venkovních učeben jsou stohovatelné. Židle SKOLATO do venkovních tříd...

Žákovské židle v kategorii Venkovní židle jsou určené především do venkovních učeben a venkovních tříd. Venkovní školní židle vyrábíme z různých materiálů - plastové, ocelové. Jedno mají žákovské venkovní židle SKOLATO společné - odolají dešti, mrazu a slunci. Židle SKOLATO do venkovních učeben jsou stohovatelné. Židle SKOLATO do venkovních tříd jsou lehké.

Zobrazit

Venkovní židle Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek