Skládací plastová židle CVAK

Nový produkt

Designová skládací židle vyrobená z moderního technopolymeru nabízí perfektní stabilitu a zaručuje dokonalou odolnost. 

Více informací

2 390 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška84 cm rozložená, 105 cm složená
Šířka48 cm
Hloubka54 cm rozložená, 7 cm složená
Hmotnost6 kg
Výška sedu46 cm
Šířka sedáku40 cm

Více informací

Představte si elegantní řešení pro jakoukoli společenskou událost - židle, která je nejen lehká a snadno přenosná, ale také dokonale ladí s každým stylem díky široké paletě barev. To všechno a mnohem víc nabízí designová židle CVAK. Tato skládací židle z moderního technopolymeru nejenže přináší vynikající komfort, ale také robustnost a stabilitu, což je základní předpoklad pro každou společenskou událost. Bez námahy se čistí, je snadno přenositelná a vhodná jak pro interiérové, tak pro exteriérové prostředí, čímž se stává ideální volbou pro akce jakéhokoli rozsahu.


Kromě těchto skvělých vlastností nabízí židle CVAK také doplňkové příslušenství, které zlepšuje vaši uživatelskou zkušenost. Potřebujete uložit několik židlí? Bez problémů to zvládnete díky háku na stěnu, který umožňuje zavěšení dvou židlí najednou. Organizujete větší událost? Transportní vozík pro 24 židlí vám usnadní přepravu a uskladnění. A pro spojení židlí do řad tu jsou praktické spojky, které vám pomohou vytvořit uspořádané uspořádání pro vaši událost.   Možnost vnitřního i venkovního použití.

   Velký výběr barev.


Vlastnosti:

  • lehká, snadno přenosná židle
  • ideální pro jakoukoli společenskou událost
  • na výběr v různých barvách
  • skládací designová židle
  • z moderního technopolymeru

Vzorník barev:

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: