Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Přírodovědné učebny

Odborné učebny chemie, fyziky kladou vysoké požadavky na použité materiály při výrobě školního nábytku. Nábytek a vybavení do učeben chemie a fyziky musí být odolný vůči vodě a chemikáliím. Naše nabídka nábytku do přírodovědných učeben se proto skládá z odolných materiálů jako jsou HPL desky a celosvařované kovové konstrukce. Nábytek do přírodovědných učeben SKOLATO odolá běžným chemickým látkám používaným ve školních laboratořích. Jednoduchý, moderní nábytek do učebny chemie a fyziky SKOLATO je vyráběn z HPL desek, které odolají vodě, chemikáliím, skvrnám, teplu.

Žákovská pracoviště můžete propojit středovým panelem, který neslouží jen pro potěchu oka, ale také ke skrytí vedení elektra z demonstračního pracoviště.

Přírodovědné učebny Počet produktů: 43

Podkategorie

 • Žákovské stoly

  Stoly určené do učeben chemie a fyziky vyrábíme v mnoha variantách. Vybírat můžete ze dvou materiálů desek lavic pro chemické, fyzikální a další přírodovědné učebny - HPL deska, která odolá vodě, běžným chemikáliím, mechanickému poškození, teplu. Další variantou jsou levnější desky LTD, které znáte z klasických školních lavic. Žákovská pracoviště přírodovědných učeben mohou být osazena množstvím příslušenství: elektrická zásuvka (panel), clona, skříňkou nebo šuplíky, žlab pro vedení kabeláže.

 • Demonstrační pracoviště

  Demonstrační pracoviště pro vybavení chemických, fyzikálních a biologických učeben je osazené deskou HPL, která je odolná vůči chemikáliím, vodě, teplu, oděru. Konstrukce je kovová, celosvařená, lakovaná barvou RAL v odstínech dle vzorníku. Demonstrační pracoviště dále obsahuje různý počet skříněk, šuplíků a umyvadel.

  Demonstrační pracoviště je možné propojit středovým palem s žákovskými stoly dílem ZDE, který slouží ke skrytí vedení elektra.

 • Židle

  Žákovské a učitelské židle vhodné do přírodovědných učebenŽidle na pístu i klasické školní židle, které jsou vhodné do učebny chemie, fyziky, biologie i laboratoří.

 • Středový panel

  Středové panely s umyvadlem či bez do přírodovědných učeben. Panel k žákovským stolům je vhodný jak pro vybavení učeben chemie - s umyvadlem, nebo pro vybavení učeben fyziky - bez umyvadla pro vedení eletro. Středovým panelem můžete propojit žákovská pracoviště nebo vždy jen jednu řadu - v takovém případě budete potřebovat pouze malé panely a jden ukončovací.

  • středový panel velký je určen pro první až předposlední řadu
  • středový panel malý je určen pro napojení na demonstrační učitelské pracoviště a poslední řadu

  Vybírat tak můžete ze 6 druhy panelů - malý x malý ukončovací x velký x s umyvadlem x bez umyvadla.

  U každého produktu naleznete po pravé straně konfigurátor, ve kterém si můžete zvolit odstíl LTD, desku z materiálu HPL (materiál je popsán u každého produktu) a další varianty produktu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 43 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 43 položek