Židle MIA LIFT

Nový produkt

Otočná žákovská židle s možností nastavení výšky sedu 400 - 510 mm s ergonomickým sedákem a opěrákem. Židle je výškově nastavitelná pomocí plynového pístu. Vyhovuje normě ČSN EN 1729-1.

Více informací

2 055 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Hmotnost7 kg
Výška sedu400 - 510 mm

Více informací

Školní otočná židle je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného polypropylenu. Díky plastovému povrchu je židle snadno omyvatelná a tedy dokonale hygienická. Samozřejmostí je ergonomicky tvarované sedadlo a opěradlo pro zdravé sezení. Opěrák židle je navíc lehce zakřivený pro dokonalé pohodlí během výuky. Otočná židle je dokonale stabilní díky plastovému pětiramennému kříži, který obsahuje tichá, pogumovaná kolečka o průměru 65 mm bez brzd. Židle je výškově nastavitelná pomocí plynového pístu a je tak možné nastavit výšku sedu v rozmezí 400 - 510 mm.

Školní kolečkovou židli Mia Lift je možné doplnit o čalouněný sedák, který je vyrobený z nehořlavého 100% polyesteru. Pro výběr této varianty použijte prosím konfigurátor po pravé straně.

Vzorkovnici naleznete níže.

Příslušenství

    27 dalších produktů ve stejné kategorii:

    Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: