Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Katedry a židle

Školní katedry a učitelské židle pro celý učitelský sbor. Školní nábytek pro učitele SKOLATO je vyroben z kvalitních materiálů, školní katedry v mnoha variantách - se zásuvkou, bez zásuvky, se s skříňou, nebo dokonce kombinaci. Školní učitelské židle čalouněné nabízíme ke každému typu školních lavic a židlí.

Katedry a židle Počet produktů: 52

Podkategorie

  • Učitelské katedry

    Pohodlný a kvalitní nábytek pro celý učitelský sbor. Naleznete zde katedry se zásuvkou, skříňkou či šuplíky.

  • Učitelské židle

    Nejen pohodlí žáků, ale i pohodlí účitelů při výuce je velmi důležitým faktorem, proto je zde část obchodu věnovaná učitelským židlím a křeslům.

  • Řečnické pulty

    Řečnické pulty a prezentační stolky jsou vhodné do učeben a patří mezi důležité prvky přednášek a veřejných projevů. Slouží k umístění všech potřeb, která jsou důležité pro kvalitní prezentaci. Vybírat můžete z variant pevných nebo výškově nastavitelných pultů, pultů s kolečky pro snadný předsun a samozřejmě v různých barevných a designových provedeních. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 52 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 52 položek