Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Učitelské židle

Nejen pohodlí žáků, ale i pohodlí účitelů při výuce je velmi důležitým faktorem, proto je zde část obchodu věnovaná učitelským židlím a křeslům.

Učitelské židle Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
 • 1 595 Kč 3 - 6 týdnů

  Učitelská židle YGNÁC je opatřena sedákem a opěrkou z lakované, ergonomicky tvarované bukové překližky čalouněné otěruvzdornou látkou. Pevná kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem o rozměrech 20 x 40 mm a ošetřena vypalovaným práškovým lakem (komaxit). Sváry jsou na citlivých místech zesíleny.

  1 595 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 1 595 Kč 3 - 6 týdnů

  Učitelská židle HUBERT je opatřena sedákem a opěrkou z lakované, ergonomicky tvarované bukové překližky čalouněné otěruvzdornou látkou. Pevná kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem o rozměrech 20 x 40 mm a ošetřena vypalovaným práškovým lakem (komaxit). Sváry jsou na citlivých místech zesíleny.

  1 595 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 1 745 Kč 3 - 6 týdnů
  Nové

  Učitelská židle GÁBINA je opatřena sedákem a opěrkou z lakované, ergonomicky tvarované bukové překližky čalouněné otěruvzdornou látkou. Pevná kovová kostra je tvořena TRUBKOVÝM  profilem o rozměrech 30 x 30 mm a ošetřena vypalovaným práškovým lakem (komaxit). Sváry jsou na citlivých místech zesíleny.

  1 745 Kč
  3 - 6 týdnů
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek