Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Třídy

Nejkvalitnější žákovský nábytek do všech tříd a učeben. Vyberte si nábytek do klasických učeben, počítačových učeben a dalších specializovaných tříd. Kategorie obsahuje také nábytek pro učitele, interaktivní tabule, tabule Triptych, magnetické tabule a další příslušenství do školní třídy.

Třídy Počet produktů: 306

Podkategorie

 • Lavice a židle

  Zde si vyberete sedací nábytek do škol od první třídy základní školy až po žákovské sestavy pro vysoké školy různých barev a provedení. V nabídce máme pouze odolné, kvalitní a certifikované žákovské lavice a židle.

 • Katedry a židle

  Pohodlný a kvalitní nábytek pro celý učitelský sbor. Klasické čalouněné učitelské židle různých barev, katedry se zásuvkou, skříňkou či šuplíky, to vše naleznete v této části obchodu.

 • Školní tabule

  V kategorii tabule můžete hledat pojízdné tabule, nástěnné tabule (korkové, textilní nebo magnetické), nejkvalitnější tabule Triptych české výroby v různém provedení (zelená, bílá nebo kombinace těchto barev), s linkami, na pylonech či bez pylonů a mnoho dalších kombinací a provedení.

 • Interaktivní tabule

  Interaktivní tabule na pylonovém posuvu, nástěnná, popisovatelná fixem. Komplexní řešení pro školní výuku. Klasická a interaktivní tabule v jednom. Kvalitní certifikovaný povrch e3. Klasickou keramickou tabuli rázem Triptych proměníte v interaktivní tabuli. Interaktivní, keramické tabule značky SKOLATO jsou popisovatelné fixem. Zvolit můžete také zelená křídla pro popis křídou.

 • Univerzální stoly
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 306 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 306 položek