Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Ruční nářadí

Kategorie skrývá široký výběr veškerého ručního nářadí. Naleznete zde běžné nářadí jako jsou šroubováky, kleště, pily, kladiva, pilníky, dláta, řáčny, závitníky, švěráky a mnoho dalšího.

Ruční nářadí Počet produktů: 31

Podkategorie

 • Dláta

  Zde naleznete dláta všech typů a rozměrů. Dláto je nástroj sloužící k ručnímu opracování různých materiálů, jako je dřevo, kámen. Existují i speciální dláta pro různé výtvarné činnosti, jako jsou dřevoryt či linoryt. Dláta se vyrábějí v různých tvarech a velikostech. A i v dnešní době, kdy je dřevo zpracováváno především strojově, má dláto stále své místo.

 • Kladiva a palice

  Dílenská i speciální ruční kladiva a gumové palice pro průmyslové využití i pro školní nebo domácí dílnu. Vše od renomované české společnosti EXTOL která má s výrobou nářadí již 25 let zkušeností.

 • Svěráky

  Vybavujete Vaši specializovanou učebnu? Do škol se v současné době vrací odborné či praktické předměty jako jsou např. "dílny" a jednou z hlavních součástí vybavení školních dílen je svěrák. A když svěrák, tak svěrák české výroby od věhlasné značky EXTOL. EXTOL je záruka kvality, minimální množství reklamací a především rozumná cena. To jsou prvky, které Vás vždy zaujmou.

 • Šroubováky

  Šroubovák je nástroj určený k zašroubování a utahování a nebo k povolování a vyšroubování šroubů a vrutů, jejichž hlava je pro něj uzpůsobena. V této kategorii nalezneté ploché a křížové šroubováky v mnoha velikostech a provedeních.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 31 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 31 položek