Svěrák otočný s kovadlinou, 150 mm, 10 kg Zobrazit větší

Svěrák otočný s kovadlinou, 150 mm, 10 kg

MB - 8812614

Nový produkt

Svěrák s kovadlinou 150 mm, 10 kg, čelisti tvrzené na HRC 48-52.

Více informací

2 846 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Svěrák s kovadlinou 150 mm, 10 kg, čelisti tvrzené na HRC 48-52.
  • masivní svěrák z kvalitní litiny, jehož tělo a pohyblivé rameno odlité každé z jednoho kusu zaručuje velkou odolnost a pevnost
  • otočná základna
Doplňující parametr:
Rozevření 115 mm, upínací síla 15 kN

Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

Příslušenství

    7 dalších produktů ve stejné kategorii: