Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Stoly Počet produktů: 13

Podkategorie

  • Economy

    PC stoly do školních učeben, jejichž design je lety prověřený. Při jejich konstrukci jsme dbali na jednoduchost, funkčnost, odolnost a estetiku. Školní počítačové školy z řady Economy splňují veškeré požadavky pro výuku a při jejich návrhu jsme dbali především na rozpočet nakupujících a dlouhou trvanlivst všech komponentů. Konstrukce PC stolů z bytelných plochooválových profilů a minimum LTD (lamina) použitého na výrobu zaručují dlouhou životnost při nezměněném vzhledu. Přesto tyto školní PC stoly splňují vše, co se od nich očekává - disponují kabelovou průchodkou, ocelovým žlabem pro vedení kabeláže a dostatkem prostoru, aby žáci mohli pohodlně ovládat počítač a zároveň si dělat poznámky.

  • Deluxe

    PC stoly do školních učeben, jejichž design je lety prověřený. Při jejich konstrukci jsme dbali na jednoduchost, funkčnost, odolnost a estetiku. Školní počítačové školy z řady Deluxe splňují veškeré požadavky pro výuku a při jejich návrhu jsme dbali především na pohodlí žáků. Konstrukce PC stolů z bytelných plochooválových profilů. Dalšími prvky, které slouží především k již zmiňovanému pohodlí při výuce jsou výsuv na klávesnici, clona z LTD a závěs na PC. Tyto školní PC stoly splňují vše, co se od nich očekává - disponují kabelovou průchodkou, ocelovým žlabem pro vedení kabeláže a dostatkem prostoru, aby žáci mohli pohodlně ovládat počítač a zároveň si dělat poznámky.

  • Office

    Stoly svým designem a provedením vhodné spíše do kancceláří, školních sboroven a kabinetů. Pokud hledáte školní PC stoly, zkuste se podívat do kategorií Economy a Deluxe - právě tam najdete počítačové stoly vhodné do školních učeben.

Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek