O společnosti SKOLATO s.r.o.

Za značkou SKOLATO se skrývá tým nadšených mladých lidí a odborníků nejen v oboru vzdělávání, kteří pro Vás vytváří, doufáme, příjemné prostředí a cestu k vybavení Vaší školy.

 

Náš tým se skládá z oddělení vývoje, který pro Vás navrhuje a testuje mnoho novinek, které posléze naleznete v našem sortimentu. Ti nejšikovnější grafici a programátoři Vám vytváří příjemné prostředí pro nákup a zajišťují bezpečnost našeho internetového obchodu. V neposlední řadě je tu náš tým milých odborníků, se kterými komunikujete Vy, naši zákazníci.

 

Značka SKOLATO se od počátku snaží co nejméně škodit naší planetě. Veškerá administrativa a komunikace s Vámi, našimi zákazníky, probíhá elektronicky. V našich kancelářích nenajdete téměř žádný papír. Vámi objednané zboží, pokud je to možné, zavážíme spolu s dalšími zakázkami. Vnitropodniková komunikace také probíhá elektronicky, za pomoci nejmodernějších programů a aplikací, tímto se SKOLATO stává efektivnějším a v konečném důsledku tím šetří peníze Vám, našim zákazníkům.

 

Každý rok Vám představujeme několik novinek, které jinde na trhu nenajdete. Naše snahy směřují k pomoci o modernizaci školství. Jsme si plně vědomi, že tato nesnadná práce je hlavně na Vás, našich zákaznících, ovšem rádi bychom Vám pro tuto trnitou cestu poskytovali vhodné nástroje. Nabízíme Vám školní nábytek, který Vám pomůže usnadnit tuto dlouhou a nikdy nekončící cestu. Nikdy v těchto snahách neustaneme a půjdeme dál s Vámi tímto směrem. V posledním roce jsme pro Vás vyvořili sérii variabilních stolů, které si myslíme, že Vám budou ku pomoci. Jsou vhodné jak pro skupinové práce pro rozvoj komunikačních dovedností a tréninku například asertivity, kterou Vaši žáci v dospělém životě jistě ocení, tak pro samostatnou práci, které se v životě nikdo z nás nevyhne.

 

V dubnu 2021 jsme také dokončili roční testování našich venkovních učeben, na které jsme neskromně hrdí. Detailně Vám naší práci popisujeme ZDE.

 

Závěrem bychom snad jen řekli, že nás naše práce naplňuje a velice baví, tímto Vám také chceme poděkovat. Právě díky Vám můžeme pokračovat v tom, co děláme.

 

 

Za celý tým SKOLATO

Jiří Vojtěch, jednatel společnosti

:

Také rádi pracujeme od vizualizace k realizaci :)