Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Jídelny

Vybavení školní jídelny můžete uzpůsobit Vašim požadavkům. Chcete tichou školní jídelnu? Zvolte školní jídelní sety. Přejete si školní jídelnu vybavit zvlášť jídelními stoly a židlemi? V nabídce máme školní jídelní stoly s celosvařenou konstrukcí, která Vám ve školní jídelně vydrží věčnost, školní jídelní židle můžete zvolit plastové, dřevěné, n...

Vybavení školní jídelny můžete uzpůsobit Vašim požadavkům. Chcete tichou školní jídelnu? Zvolte školní jídelní sety. Přejete si školní jídelnu vybavit zvlášť jídelními stoly a židlemi? V nabídce máme školní jídelní stoly s celosvařenou konstrukcí, která Vám ve školní jídelně vydrží věčnost, školní jídelní židle můžete zvolit plastové, dřevěné, nebo ocelové. Ve školních jídelnách obědvají velice aktivní a živé děti. Z tohoto důvodu se školní nábytek do jídelny vyrábí z kvalitních a odolných materiálů.

Zobrazit

Jídelny Počet produktů: 62

Podkategorie

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 62 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 62 položek