Jídelní set BOBEK

Nový produkt

Jídelní set nejvyšší kvality. Robusní kovová konstrukce v odstínu RAL dle Vašeho přání. Mnoho variant rozměrů, barev, dekorů.

Více informací

6-8 týdnů

8 995 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

  • Ano
  • Ne

Více informací

Rozměr LTD desky jídelního setu je volitelná po pravé straně v konfigurátoru produktu, stejně tak její dekor, tl. desky je standardně 18 mm, můžete si však zvolit desku 25 mm, deska má kvalitní ABS hranu. V konfigurátoru produktu máte také možnost volby materiálu sedáků a to LTD v dekoru desky či přírodní bukovou překližku.

Minimální odběr tohoto jídelního setu je 8 ks.

Standardní jídelní set BOBEK: deska LTD buk, tl. 18 mm, rozměr desky 120x80 cm, sedáky LTD v dekoru buk, barva konstrukce volitelná (veškeré další volitelné vlatnosti jsou za mírný příplatek)

Fotky tohoto produktu z realizace ZDE

Možnost dodání setu s deskou WERZALIT (antibakteriální a téměř nezničitelný povrch vhodný do školní jídelnyhrany postformingové - není lepená ani narážecí hrana, nehrozí tedy odlupování a ničení žáky) včetně loga Vaší školy, či jiného obrázku.

Příslušenství

    7 dalších produktů ve stejné kategorii: