Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Specializované učebny

Školní nábytek do odborných učeben jako například do počítačové učebny, jazykové učebny, učebny chemie a fyziky, školních dílen. Školní nábytek v kategorii specializované učebny je připraven a vyvinut pro účely vzdělávání v těchto učebnách. Školní nábytek do dílen je připraven na velkou zátěž, školní nábytek do počítačových učeben je opatřen výsuvy na klávesnici a kabelovými průchodkami, školní nábytek do chemických učeben odolá chemikáliím. Náš tým Vám podá komplexní informace ohledně školního nábytku do odborných učeben. Rádi Vám vypracujeme 3D návrh školního nábytku ve Vaší odborné učebně.

Specializované učebny Počet produktů: 190

Podkategorie

 • Počítačové učebny

  Moderní, jednoduché a vkusné vybavení počítačových učeben. Nábytek do počítačových učeben SKOLATO je díky celosvařené ocelové konstrukci téměř nesmrtelným školním počítačovým nábytkem. Naše nejžádanější série nábytku do počítačových učeben ADAM dodá Vaší počítačové učebně moderní a elegantní vzhled - šedá lamino deska doplněná antracitovou kovovou konstrukcí je naším favoritem. Pro rozveselení počítačové učebny můžete sáhnout po počítačové židli STELA, kterou nabízíme v mnoha barvách.

  .............

  .............

       

 • Dílny

  Kompletní vybavení školních dílen včetně nářadí, stavebních úprav, nábytku. Postačí napsat rozměry místnosti a my Vám vytvoříme 3D návrh uspořádání nábytku,  velice podrobnou cenovou nabídku včetně případných stavebních prací. Zařídíme za Vás vše, co je potřeba. Nábytek v případě zájmu roznosíme a upravíme dle Vašich požadavků. S námi budou rekonstrukce a veškeré úpravy ve škole radostí.

 • Variabilní učebny

  Variabilní školní učebny jsou vhodné pro inovativní, moderní výuku. Každý tvar sám o sobě nabízí řadu možností kombinací, navíc je možné vzájemně kombinovat různé tvary a vytvořit tak školní učebnu, kde je možné pracovat ve skupinách i samostatně. Během pár vteřin přestavíte učebnu tak, aby vyhovovala danému učiteli a konkrétní výuce. Učebna je tak využitelná pro výuku jazyka, kdy se ze stolů vytvoří sdílená pracoviště a skupiny, další hodinu snadno uzpůsobíte učebnu pro test z matematiky, kdy každý žák bude mít svůj vlastní stůl. Každý stůl má kolečko, přesuny jsou tedy téměř bez práce. Celý život budou muset Vaši žáci spolupracovat s dalšími lidmi, spolupráce ve skupinách rozvíjí schopnost diskutovat a dosáhnout kompromisu.

 • Přírodovědné učebny

  Odborné učebny chemie, fyziky kladou vysoké požadavky na použité materiály při výrobě školního nábytku. Nábytek a vybavení do učeben chemie a fyziky musí být odolný vůči vodě a chemikáliím. Naše nabídka nábytku do přírodovědných učeben se proto skládá z odolných materiálů jako jsou HPL desky a celosvařované kovové konstrukce. Nábytek do přírodovědných učeben SKOLATO odolá běžným chemickým látkám používaným ve školních laboratořích. Jednoduchý, moderní nábytek do učebny chemie a fyziky SKOLATO je vyráběn z HPL desek, které odolají vodě, chemikáliím, skvrnám, teplu.

  Žákovská pracoviště můžete propojit středovým panelem, který neslouží jen pro potěchu oka, ale také ke skrytí vedení elektra z demonstračního pracoviště.

 • Jazykové učebny

  Školní nábytek do jazykových a multimediálních tříd značky SKOLATO je vyroben z rámové, celosvařené, jäklové konstrukce lakované vypalovanou práškovou barvou, kterou si můžete dle svého uvážení zvolit v naší široké nabídce po pravé straně u každého produktu. Nábytek do jazykových odborných tříd vyrábíme s clonou v provedení LTD nebo perforovaného plechu v barvě konstrukce. Vybírat můžete z mnoha dekorů lamino desky a různého příslušenství. Vybavení jazykových a multimediálních tříd značky SKOLATO je elegantní, čisté, moderní a stále si drží svou pověstnou odolnost.

  .

  .

              

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 190 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 190 položek