Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Specializované učebny

Vybavení odborných učeben včetně vypracování 3D návrhu na míru. Učebny zaměříme, navrhneme, přizpůsobíme Vašim požadavkům, vyrobíme a usadíme nábytek dle Vašich představ. To vše v nejvyšší možné kvalitě.

Specializované učebny Počet produktů: 110

Podkategorie

  • Počítačové učebny

    Vybavíme Vám kompletně počítačovou učebnu včetně případných stavebních úprav, počítačů, interaktivní tabule a samozřejmě nejkvalitnějšího nábytku. Připravíme Vám propracovaný 3D návrh na míru včetně podrobné cenové kalkulace.

  • Dílny

    Kompletní vybavení školních dílen včetně nářadí, stavebních úprav, nábytku. Postačí napsat rozměry místnosti a my Vám vytvoříme 3D návrh uspořádání nábytku,  velice podrobnou cenovou nabídku včetně případných stavebních prací. Zařídíme za Vás vše, co je potřeba. Nábytek v případě zájmu roznosíme a upravíme dle Vašich požadavků. S námi budou rekonstrukce a veškeré úpravy ve škole radostí.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 110 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 110 položek