Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Specializované učebny

Školní nábytek do odborných učeben jako například do počítačové učebny, jazykové učebny, učebny chemie a fyziky, školních dílen. Školní nábytek v kategorii specializované učebny je připraven a vyvinut pro účely vzdělávání v těchto učebnách. Školní nábytek do dílen je připraven na velkou zátěž, školní nábytek do počítačových učeben je opatřen výs...

Školní nábytek do odborných učeben jako například do počítačové učebny, jazykové učebny, učebny chemie a fyziky, školních dílen. Školní nábytek v kategorii specializované učebny je připraven a vyvinut pro účely vzdělávání v těchto učebnách. Školní nábytek do dílen je připraven na velkou zátěž, školní nábytek do počítačových učeben je opatřen výsuvy na klávesnici a kabelovými průchodkami, školní nábytek do chemických učeben odolá chemikáliím. Náš tým Vám podá komplexní informace ohledně školního nábytku do odborných učeben. Rádi Vám vypracujeme 3D návrh školního nábytku ve Vaší odborné učebně.

Zobrazit

Specializované učebny Počet produktů: 109

Podkategorie

  • Počítačové učebny

    Vybavíme Vám kompletně počítačovou učebnu včetně případných stavebních úprav, počítačů, interaktivní tabule a samozřejmě nejkvalitnějšího nábytku. Připravíme Vám propracovaný 3D návrh na míru včetně podrobné cenové kalkulace.

  • Dílny

    Kompletní vybavení školních dílen včetně nářadí, stavebních úprav, nábytku. Postačí napsat rozměry místnosti a my Vám vytvoříme 3D návrh uspořádání nábytku,  velice podrobnou cenovou nabídku včetně případných stavebních prací. Zařídíme za Vás vše, co je potřeba. Nábytek v případě zájmu roznosíme a upravíme dle Vašich požadavků. S námi budou rekonstrukce a veškeré úpravy ve škole radostí.

  • Variabilní učebny

    Variabilní školní učebny jsou vhodné pro inovativní, moderní výuku. Každý tvar sám o sobě nabízí řadu možností kombinací, navíc je možné vzájemně kombinovat různé tvary a vytvořit tak školní učebnu, kde je možné pracovat ve skupinách i samostatně. Během pár vteřin přestavíte učebnu tak, aby vyhovovala danému učiteli a konkrétní výuce. Učebna je tak využitelná pro výuku jazyka, kdy se ze stolů vytvoří sdílená pracoviště a skupiny, další hodinu snadno uzpůsobíte učebnu pro test z matematiky, kdy každý žák bude mít svůj vlastní stůl. Každý stůl má kolečko, přesuny jsou tedy téměř bez práce. Celý život budou muset Vaši žáci spolupracovat s dalšími lidmi, spolupráce ve skupinách rozvíjí schopnost diskutovat a dosáhnout kompromisu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 109 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 109 položek