Dílenská skříň SAMANTA antracit/modrá

Nový produkt

Dílenská skříň SAMANTA v antracitovo-modrém provedení nabízí vysokou odolnost díky svařované ocelové konstrukci, přizpůsobitelné police s nosností 60 kg. Skříň je ošetřena vypalovací práškovou barvou, což zaručuje její dlouhou životnost a elegantní vzhled.

Skříň je nabízena ve třech šířkách - 80 cm, 95 cm a 120 cm.

Více informací

12 999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška195 cm
Šířka80 cm, 95 cm nebo 120 cm
Hloubka40 cm
Nosnost60 kg (nosnost police)

Více informací

Skříň SAMANTA je vyrobena ze svařovaného ocelového plechu, který zaručuje vysokou odolnost a mimořádnou tuhost. Díky své pevné konstrukci poskytuje maximální stabilitu a odolá i náročným podmínkám v jakémkoliv pracovním prostředí. Jednou z klíčových vlastností této skříně jsou přestavitelné police. Ty lze upravovat po 70 mm, což umožňuje maximální flexibilitu v uspořádání prostoru. Každá police má nosnost 60 kg, což znamená, že můžete bezpečně uložit i těžší nástroje a materiály.


Vzdálenost mezi policemi je navržena tak, aby umožňovala pohodlné vkládání pořadačů do výšky 335 mm. To znamená, že pro skříň s výškou 195 cm je pět řad. Tímto způsobem můžete efektivně využít celý prostor skříně a udržet si pořádek ve svých dokumentech.


Křídlové dveře skříně SAMANTA jsou vybaveny vnitřními závěsy, které zvyšují jejich odolnost proti prolomení. Dveře jsou navíc opatřeny plastovými dorazy, což zajišťuje jejich tiché a hladké zavírání. Bezpečnostní pákový rozvorový mechanismus a dvourozvorový uzávěr s cylindrickým zámkem se dvěma klíči zajišťují, že vaše věci budou v bezpečí a dobře chráněny před neoprávněným přístupem.


Skříň SAMANTA je ošetřena vypalovací práškovou barvou, která nejenže dodává elegantní vzhled v antracitovo-modrém provedení, ale také zvyšuje odolnost proti korozi a poškrábání. Tato povrchová úprava zaručuje dlouhou životnost a zachování estetického vzhledu skříně i po mnoha letech používání.Vlastnosti:

  • svařované skříně z ocelového plechu jsou vysoce odolné a velmi pevné ve své stabilitě
  • police jsou přestavitelné po 70 mm
  • vzdálenost mezi policemi umožňuje pohodlné vkládání pořadačů do výšky 335 mm
  • počet řad pořadačů nad sebou pro výšku 195 cm - 5 řady
  • křídlové dveře s vnitřními závěsy jsou vybaveny pákovým rozvorovým mechanismem a dvourozvorovým uzávěrem s cylindrickým zámkem se dvěma klíči
  • křídlové dveře jsou vyztužené proti prolomení, opatřené plastovými dorazy
  • povrchová úprava vypalovací práškovou barvou

Příslušenství

    13 dalších produktů ve stejné kategorii: