Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Pěnové hračky

Hračky v této kategorii jsou vytvořeny z pevného, ale přitom měkkého a lehkého materiálu VYLEN®. Materiál je zcela zdravotně nezávadný a bezpečný i pro alergiky. Protože nesaje vodu, hračky z něj vyrobené jsou vhodné i do vany. Pokud hledáte pro Vaše děti hračky, které jsou tiché, bezpečné a děti z ní budou nadšené, naše pěnové hračky jsou pro n...

Hračky v této kategorii jsou vytvořeny z pevného, ale přitom měkkého a lehkého materiálu VYLEN®. Materiál je zcela zdravotně nezávadný a bezpečný i pro alergiky. Protože nesaje vodu, hračky z něj vyrobené jsou vhodné i do vany. Pokud hledáte pro Vaše děti hračky, které jsou tiché, bezpečné a děti z ní budou nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Zobrazit

Pěnové hračky Počet produktů: 18

Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek