Pěnová stavebnice FANTASY, 1 sada, 170 dílů

PH-400-08-0003*

Nový produkt

Pěnová stavebnice rozvíjí fantazii, kombinační schopnosti a prostorové vnímání. S množstvím barevných dílků různých tvarů umožňuje dětem vytvářet úžasné stavby a objevovat svět tvořivosti a kreativity. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

1 750 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Stavebnice FANTAZIE není jenom hračka, je to brána do světa neomezené fantazie a tvořivosti pro děti. Každý barevný dílek je klíčem k novému dobrodružství, kde jen nebe je limit. S touto stavebnicí se děti mohou vydat na cestu do světa, kde budou zakládat hrady, stavět domečky z veselých kostek, vyvíjet autíčka, která brzy budou jezdit po imaginárních silnicích, nebo budovat letadla, která jim umožní proletět se oblaky.


Fantazie dětí nemá hranic, a s touto stavebnicí mají možnost uplatnit svou kreativitu naplno. Prostorové vnímání se rozvíjí při skládání a kombinování různých tvarů, což je nejen zábavné, ale také prospěšné pro rozvoj jejich motorických schopností a logického myšlení.


Pěnová stavebnice pro děti je vyrobená z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu české výroby, který zajišťuje bezpečné a zdravé hraní. Ideální pro děti od 3 let, aby mohly od nejranějšího věku objevovat krásy tvořivosti a rozvíjet svou fantazii. 


 • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
 • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


Vlastnosti:

 • vhodné do školek a školních družin, heren a dětských koutků i pro domácí použití
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodné pro děti od 36 měsíců
 • rozměr větších dílků: 10 x 10 cm
 • rozměr menších dílků: 10 x 4 cm


Sada obsahuje:

 • 170 dílů - různobarevné


  Vyrobeno v České republice.

   Vhodné pro děti od 3 let.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. 

Příslušenství

  11 dalších produktů ve stejné kategorii: