Pěnové domino

PH-400-08-0011*

Nový produkt

Přinášíme vám inovativní stolní hru domino ve formě pěnových kostiček, které nejen rozvíjejí logiku a soustředění u dětí, ale také posiluje schopnost rozpoznávání barev. S bezpečným materiálem a hravým designem je tato hra ideální pro děti od 36 měsíců.

Více informací

731 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Šířka4 cm
Délka8 cm
Průměr2,5 cm (průměr vyndavacího kolečka)

Více informací

Stolní hra domino je vyrobena z pěnového materiálu, nejenže přináší zábavu, ale zároveň rozvíjí u dětí logiku a soustředění. Představte si hrací kostičky domino, ale s jedinečným prvkem - každá kostička je ozdobena barevnými puntíky. Tyto puntíky nejsou jen dekorativním prvkem, ale mohou být vyjmuty a využity pro nácvik rozpoznávání barev a přiřazování. Vaše děti se tak nejen baví, ale i učí. Navíc je pěnové domino vyrobeno v České republice z materiálu certifikovaného jako zdravotně nezávadný a zajišťuje bezpečnou hru pro děti od 36 měsíců.


Hra domino není jen o postupném přidávání kostiček, ale i o strategii a plánování. Kombinací čísel a barev vaše děti budou rozvíjet svou logickou mysl a zlepšovat schopnost soustředění. Díky barevným puntíkům na kostičkách se hra domino stává ještě zajímavější. Vaše děti nejen, že budou párovat čísla, ale také budou trénovat svou paměť a rozpoznávat odstíny barev. To vše přispívá k celkovému rozvoji jejich mentálních schopností.


Když se děti učí a hrají, chcete mít jistotu, že jsou v bezpečí. Proto je tato stolní hra domino vyrobena z pěnového materiálu české výroby, který splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.Vhodné pro použití:

 • do školek a školních družin
 • do heren a dětských koutků
 • na doma

Vlastnosti:

 • sada obsahuje: 40 kostiček domina (mix barev)
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • snadno omyvatelný
 • nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodný pro děti od 36 měsíců

  Vyrobeno v České republice.

   Vhodné pro děti od 3 let.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. 

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: