Dětský dílenský stůl FLERY

HW-4900*

Nový produkt

Dětský dílenský stůl FLERY pro malé kutily. Společně se stolem získáte i 32 kusů nářadí a materiálu v praktické přepravce. Masivní a poctivá dřevěná konstrukce zaručí dlouhodobou životnost. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

6 999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška94 cm
Šířka71 cm
Hloubka54 cm

Více informací

Proč nechat děti jen sledovat, když mohou samy tvořit? S tímto dětským pracovním stolem se z nich stanou malí řemeslníci a budou moci podle libosti řezat nebo třeba šroubovat. Tento pracovní stůl z masivního tvrdého dřeva je vybaven širokou škálou funkcí. Pracovní deska s integrovaným svěrákem je nastavitelná výškově od 58 do 73 cm, takže roste spolu s dětmi a provází je celým dětstvím.


Pro ty, kteří chtějí svou práci předem naplánovat, je tu malá černá tabule na zadní stěně, která slouží k psaní křídou. Velký úložný prostor poskytuje dostatek místa pro nářadí. Držáky a háčky na stříbrné stěně pracovního pongu poskytují prostor pro pilu, kladivo a šroubovák, dřevěná skříňka ukládá například hřebíky a šrouby. V prostorné skřínce se stříbrnými posuvnými dveřmi pod pracovní deskou mohou děti uchovávat své první vlastní díla nebo nedokončené práce. Dílenský stůj je pevný a stabilní pracovním místem, které se snadno vejde do dětského pokoje.BONUS: Při koupi tohoto výrobku získáte 32 kusů nářadí a materiálu ZDARMA pro skutečné řemeslné práce. Pila, hoblovka, kladivo a kleště jsou speciálně navrženy pro dětské ruce. Kreativita malých řemeslníků se může dále rozvíjet s vlastními dětskými klíči a šroubováky různých velikostí. Díky této pracovní stanici se vaše děti mohou stát skutečnými tvůrci světa okolo sebe.


  Vhodné pro děti od 3 let.


Vlastnosti:

  • pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a motoriku
  • pracovní stůl je výškově nastavitelný od 58 do 73 cm
  • vhodné pro děti od 3 let
  • dodáváno v rozmontovaném stavuPříslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: