Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Spaní

Spánek je pro děti velice důležitý. SKOLATO proto vytvořilo kategorii, kde naleznete kvalitní postýlky, matrace, lůžkoviny pro mateřské školy na kterých se děti vyspí do růžova.

Spaní Počet produktů: 275

Podkategorie

 • Ložní prádlo

  Spánek je velmi důležitou částí dětského dne. Proto dbáme společně s našimi dodavateli na to, abychom dětem poskytli to nejlepší a nejkvalitnější ložní prádlo, které je na českém trhu k dizpozici. Nabízíme pouze ČESKÉ VÝROBKY. Povlečení nabízíme ve 100% bavlně či snadno udržovatelném krepu.

 • Matrace

  Nabízíme dětské matrace do postýlky v různých rozměrech za skvělé ceny. Vyrábíme také matrace do dětské postýlky na míru dle přání zákazníka. Dopřejte vašemu dítku kvalitní spánek. A přesně o ten se postará zdravotně nezávadná matrace, která je vyrobena z prodyšného materiálu, jež nedá šanci roztočům.

 • Postýlky a lehátka

  Postýlky a lehátka

 • Prostěradla

  Spánek je velmi důležitou částí dětského dne. Proto dbáme společně s našimi dodavateli na to, abychom dětem poskytli to nejlepší a nejkvalitnější ložní prádlo a prostěradla, které je na českém trhu k dizpozici. Nabízíme pouze ČESKÉ VÝROBKY. Prostěradla nabízíme převážně ve verzi "froté" a "plátno".

 • Přikrývky a polštáře

  Také máte rádi ten slastný pocit zabořit se do měkkého polštáře a přikrýt se hřejivou přikrývkou? To je totiž nutný základ odpočinku. Sebelepší povlečení se neobejde bez kvalitních náplní, proto jsme pro Vás připravili kategoii PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE.

 • Skříně na matrace a...

  Zde naleznete přehled námi nejčastěji vyráběných skříní na matrace a lůžkoviny k použití v mateřských školách.

 • Matracové chrániče

  Matracové chrániče jsou vhodné pro pohodlné spaní a zároveň dokonale ochrání matraci proti mechanickému poškození. Některé chrániče matrací jsou navíc nepropustné, ale přesto prodyšné a umožňují tak dýchání matrace. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 275 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 275 položek