Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Lavice a židle

Klasické školní lavice a židle ale také novinky z řady SKOLATO, školní nábytek do tříd - v nabídce máme pouze odolné, kvalitní a certifikované žákovské lavice a židle. Kvalitní sedací nábytek do škol od první třídy základní školy až po žákovské sestavy pro vysoké školy různých barev a provedení.

Lavice a židle Počet produktů: 208

Podkategorie

 • Lavice

  Zde si vyberete sedací nábytek do škol od první třídy základní školy až po žákovské sestavy pro vysoké školy různých barev a provedení. V nabídce máme pouze odolné, kvalitní a certifikované školní žákovské lavice a židle.

 • Židle

  Školní žákovské židle - nepostradatelný školní nábytek. Školní židle vyrábíme na základě dlouholetých zkušeností tak, aby odolaly náročným podmínkám školního provozu. Bytelná plochooválová konstrukce a zesílené sváry na citlivých místech zaručují dlouhou životnost. Na výběr je ze školních židlí výškově stavitelných i pevné žákovské židle.

 • Sestavy lavic a židlí

  Školní žákovské lavice a židle - nepostradatelný školní nábytek. Do této kategorie jsme pro Vás zařadili zvýhodněné nejprodávanější kombinace školních lavic a židlí. Snažíme se Vám tak ulehčit výběr z možná až nepřehledného množství variant a zároveň ušetřit školní rozpočet.

 • Lavice pro dospělé

  Lavice pro dospělé jsou určené především na střední školy, školících center a do různých vzdělávacích center pro dospělé. Lavice ADAM, které v této kategorii naleznete se vyznačují svým elegantním, jednoduchým vzhledem a vysoce odolnou kovovou konstrukcí, pod deskou je rámový celosvařenec. Každá lavice obsahuje rektifikační patky pro vyrovnání nerovností podlahy. Po pravé straně u produktu si můžete navolit libovolnou barvu kovové konstrukce a dekor LTD desky.

 • Židle se stolečkem

  Praktické židle se stolečkem v jednom. Představují rychlé řešení pro zvýšení kapacity míst ve třídách, posluchárnách a konferenčních místnostech. Zároveň poskytují pohodlné sezení, komfort a úsporu místa.

 • SKLADEM - lavice a židle

  Produkty z této kategorie Vám doručíme během 2 dnů. Zboží máme na skladě.

 • Univerzální stoly

  V této kategorii naleznete řadu univerzálních stolů, které jsou vhodné do školních a předškolních zařízení. Stoly jsou vhodné do školních dílen, společenských místností, jídelen, učeben nebo třeba čítáren.

 • Ochrana stěn, podsedáky

  Pěnové ochrany stěn a podsedáky jsou vyrobeny z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby VYLEN®, který je opatřený certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Vhodné i pro alergiky. Materiál izoluje chlad, hřeje, je měký, lehký a mají příjemný povrch. Nesají vodu ani pot a jsou omyvatelné. Můžete ho využívat i u vody.

 • Náhradní díly

  V této kategorii naleznete veškeré náhradní díly na náš školní nábytek, jako jsou náhradní desky stolu, náhradní kluzáky, náhradní opěráky pro žákovské židle nebo náhradní drátěné odkládací koše.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 208 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 208 položek