Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Lavice a židle

Klasické školní lavice a židle ale také novinky z řady SKOLATO, školní nábytek do tříd - v nabídce máme pouze odolné, kvalitní a certifikované žákovské lavice a židle. Kvalitní sedací nábytek do škol od první třídy základní školy až po žákovské sestavy pro vysoké školy různých barev a provedení.

Klasické školní lavice a židle ale také novinky z řady SKOLATO, školní nábytek do tříd - v nabídce máme pouze odolné, kvalitní a certifikované žákovské lavice a židle. Kvalitní sedací nábytek do škol od první třídy základní školy až po žákovské sestavy pro vysoké školy různých barev a provedení.

Zobrazit

Lavice a židle Počet produktů: 162

Podkategorie

 • SKLADEM - lavice a židle

  Produkty z této kategorie Vám doručíme během 2 dnů. Zboží máme na skladě.

 • Lavice

  Zde si vyberete sedací nábytek do škol od první třídy základní školy až po žákovské sestavy pro vysoké školy různých barev a provedení. V nabídce máme pouze odolné, kvalitní a certifikované školní žákovské lavice a židle.

 • Židle

  Školní žákovské židle - nepostradatelný školní nábytek. Školní židle vyrábíme na základě dlouholetých zkušeností tak, aby odolaly náročným podmínkám školního provozu. Bytelná plochooválová konstrukce a zesílené sváry na citlivých místech zaručují dlouhou životnost. Na výběr je ze školních židlí výškově stavitelných i pevné žákovské židle.

 • Sestavy lavic a židlí

  Školní žákovské lavice a židle - nepostradatelný školní nábytek. Do této kategorie jsme pro Vás zařadili zvýhodněné nejprodávanější kombinace školních lavic a židlí. Snažíme se Vám tak ulehčit výběr z možná až nepřehledného množství variant a zároveň ušetřit školní rozpočet.

 • Náhradní desky...

  Nic netrvá věčně a kov je pevnější než lamino. Těmito dvěma truismy je možné uvést kategorii náhradních desek ke školním žákovským lavicím. Protože konstrukce našich školních lavic jsou vyráběny opravdu bytelně, může se snadno stát, že vydrží déle než desky. V tomto případě není vždy nutné obměňovat celé lavice, ale postačí výměna desek a konstrukce bude sloužit dalším generacím.

 • Ochrana stěn, podsedáky

  Pěnové ochrany stěn a podsedáky jsou vyrobeny z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby VYLEN®, který je opatřený certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Vhodné i pro alergiky. Materiál izoluje chlad, hřeje, je měký, lehký a mají příjemný povrch. Nesají vodu ani pot a jsou omyvatelné. Můžete ho využívat i u vody.

 • Židle se stolečkem

  Praktické židle se stolečkem v jednom. Představují rychlé řešení pro zvýšení kapacity míst ve třídách, posluchárnách a konferenčních místnostech. Zároveň poskytují pohodlné sezení, komfort a úsporu místa.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 162 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 162 položek