Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Jazykové učebny

Školní nábytek do jazykových a multimediálních tříd značky SKOLATO je vyroben z rámové, celosvařené, jäklové konstrukce lakované vypalovanou práškovou barvou, kterou si můžete dle svého uvážení zvolit v naší široké nabídce po pravé straně u každého produktu. Nábytek do jazykových odborných tříd vyrábíme s clonou v provedení LTD nebo perforovaného plechu v barvě konstrukce. Vybírat můžete z mnoha dekorů lamino desky a různého příslušenství. Vybavení jazykových a multimediálních tříd značky SKOLATO je elegantní, čisté, moderní a stále si drží svou pověstnou odolnost.

.

.

            

Jazykové učebny Počet produktů: 14

Podkategorie

  • Sestavy PERFO

    Stoly do jazykové a multimediální třídy PERFO jsou opatřeny clonou z perforovaného plechu v barvě konstrukce. Vzhledem k tomu, že jazykové učebny jsou většinou menších rozměrů, tyto odolné, celosvařené stoly doplněné perforovanou clonou vytváří vzdušný a moderní vzhled celé jazykové či multimediální třídy. U každého produktu po pravé straně můžete volit odstín laminované desky a konstrukce a další příslušenství.

  • Sestavy LTD

    Stoly do jazykové a multimediální třídy LTD jsou opatřeny lamino clonou v barvě desky. Nábytek do jazykových učeben SKOLATO v sobě snoubí odolnost, kterou zajišťuje rámový celosvařený rám stolu a vzdušnost a moderní vzhled. U každého produktu po pravé straně můžete volit odstín laminované desky a konstrukce a další příslušenství.

Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek
Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek