Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Hračky a hry

Hračky - velmi důležitá kategoie pro děti. V naší nabídce naleznete dřevěné kuchyňky, domečky pro panenky, obchůdky či dětské dílenské stoly s nářadím. Velmi oblíbené jsou i děstké stany a týpí. Novinkou jsou zde pěnové hry a hračky, které budou Vaše děti milovat.

Hračky a hry Počet produktů: 259

Podkategorie

 • Dětské koutky

  Dětské koutky jsou novou kategorií, kde naleznete kvalitní, převážně dřevěné dětské kuchyňky, dílenské stoly či různorodé obchůdky s doplňky a příslušenstím.

 • Didaktické hry

  Didaktické hračky a výukové hry pro děti přinášejí možnost vhodné stimulace, která je pro duševní a fyzický rozvoj dítěte nezbytná, již v období raného dětství. Didaktická hra je pro dítě přirozenou činností, poskytuje mu poznatky a dovednosti formou hry, pomáhá překonávat i ty největší obtíže při výuce. Děti si vědomosti získané během hry lépe pamatují, lépe se učí a déle pamatují to, co mohli vidět, slyšet, dotýkat se toho, cítit.

 • Dřevěné domečky

  Domečky pro panenky, garáže, farmy. 

 • Dřevěná autíčka

  Dřevěná auta a stavební stroje

 • Pěnové hračky

  Hračky v této kategorii jsou vytvořeny z pevného, ale přitom měkkého a lehkého materiálu VYLEN®. Materiál je zcela zdravotně nezávadný a bezpečný i pro alergiky. Protože nesaje vodu, hračky z něj vyrobené jsou vhodné i do vany. Pokud hledáte pro Vaše děti hračky, které jsou tiché, bezpečné a děti z ní budou nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

 • Pěnové podlahové hry

  Skákací panák, dáma, šachy, twister či puzzle...to jsou hry, které miluje každé dítko. Zde je však naleznete v docela jiné podobě. Vše vyrobeno z unikátního a patentovaného materiálu VYLEN® a přizpůsobeno ke hraní na podlaze.

 • Stany a domečky

  Každý z nás si v dětství budoval doma svůj "velitelský" stan, bunkr, úkryt nebo klubovnu...z peřin, polštářů, kolíčků na prádlo a nábytku jsme stavěli místo, kde můžeme objevovat vlastní svět, či se jen schovávat před realitou či před rodiči. V této kategorii několik podobných stanů naleznete a my budeme doufat, že z nich budou Vaše děti nadšeny a že na jejich půdě zažijí nekonečnou spoustu dobrodružství a příjemných chvil.

 • Molitanové stavebnice

  Molitanové stavebnice rozvíjí dětskou představivost a motorické schopnosti. Molitanové stavebnice jsou bezpečnou hračkou pro děti ve školkách i školách. Pomocí kostek mohou děti vytvářet domečky a bunkry.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 259 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 259 položek