Dětský obchůdek Uli

HW-4741*

Nový produkt

Klasický dřevěný dětský obchůdek Uli splňuje nároky každého malého prodejce za rozumnou cenu. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

4 025 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška119 cm
Šířka96 cm
Hloubka82 cm

Více informací

Kouzlo klasického obchodu pro děti - takový je dětský obchod Uli. Obchodní stánek je vhodný pro dětské hraní na malé obchodníky. Prostory pod pultem a regály na zadní stěně nabízejí spoustu místa pro ovoce, zeleninu a další potraviny. V zásuvkách mohou malí obchodníci skladovat zásoby a drobné.


Zvláštní denní nabídka najde své místo ve výkladní skříňce. Na pultu krámu lze postavit hračkovou pokladnu (prodává se samostatně). Na tabulkách dřevěného obchodu mohou děti zkoušet první pokusy o psaní a na učebních hodinách se mohou učit čas.Tento dřevěný obchod není jen zábavnou hračkou, ale také vzdělávacím nástrojem, který rozvíjí fantazii, sociální dovednosti a matematické myšlení. Ideální pro malé obchodníky, kteří chtějí zkoumat svět obchodu.


  Vhodné pro děti od 3 let.


Vlastnosti:

  • dostatečný úložný prostor
  • učební hodiny
  • výška pultu 62 cm, šířka pultu 22 cm
  • dodáváno bez příslušenství

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: