Dřevěný bagr ROAD WORKS

HW-5900*

Nový produkt

Přineste do dětské hry dobrodružství ze stavby s naším bagrem z řady „Road Works“. Kvalitní dřevěný bagr s gumovými pneumatikami nabízí plynulý a tichý chod, zatímco otočná kabina a pohyblivá lopata zajistí spoustu zábavy. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

1 625 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška24 cm
Šířka12 cm
Délka32 cm

Více informací

Zažijte dobrodružství na stavbě s naším bagrem ze série „Road Works“, který rozhýbe srdce malých bagristů. Tento masivní bagr je vyroben z kvalitního tvrdého dřeva a jeho gumové pneumatiky zaručují plynulý a tichý chod. Díky otočné řidičské kabině a tříbodově pohyblivé lopatě je hra s tímto bagrem plná zábavy. S tímto bagrem se nekladou meze fantazii malých stavařů. V řidičské kabině sedí malý dřevěný bagrista. Aby byla stavba kompletní, nabízí série „Road Works“ další prvotřídní stavební vozidla a příslušenství z dřeva.  Vhodné pro děti od 3 let.


Vlastnosti:

  • vyroben z kvalitního tvrdého dřeva
  • gumové pneumatiky zaručují plynulý a tichý chod
  • otočná řidičská kabina a tříbodově pohyblivá lopata pro realistickou hru
  • obsahuje malého dřevěného bagristu sedícího v kabině


Příslušenství

3 dalších produktů ve stejné kategorii: