Specializované a odborné učebny - kompletní interierová řešení

Pokud plánujete výstavbu nebo rekonstrukci třídy pro výuku předmětu se specifickými požadavky na zařízení, jako jsou učebny chemie, fyziky, cizích jazyků a mnohých dalších, podívejte se na některé z našich realizací nebo návrhů a dejte nám vědět, pokud Vás něco zaujme.

Máte-li svou vlastní představu o tom, jak by měla taková učebna vypadat, rádi Vám ji zhmotníme. Napište nám některé z Vašich požadavků a my Vám, jak je u nás zvykem, zdarma vytvoříme cenovou nabídku a budete-li mít zájem, tak i 3D vizualizaci ZDARMA. Rozhodně nebudeme ti, kdo kladou meze Vaší fantazii – jsme jedinou zastávkou na Vaší cestě k jedinečné a kompletně vybavené škole nebo školce. Níže vidíte některé z našich realizací a návrhů.

Pokud usilujete o peníze z fondů Evropské unie, především Strukturálních fondů, rádi Vás provedeme celým procesem žádosti a zpracováním projektu tak, aby neobsahovaly žádné formální nebo věcné chyby. Celé záležitosti se ujmeme tak, abyste s ní měli co nejméně starostí a abychom Vám i zde nabídli zcela komplexní služby. Starosti a formality nechte na nás...

Napište nám na email skolato@skolato.cz nebo volejte 735 50 40 50, 608 832 888.

Nejprve přijedeme k Vám do školy, vše důkladně zaměříme a nafotíme současný stav...

...na základě informací od Vás a Vašich požadavků zpracujeme návrh toho, jak by nová učebna mohla vypadat, ať už se jedná o učebnu informatiky...

učebna informatiky

učebna informatiky 2

učebna informatiky 3

...cvičnou kuchyňku...

cvičná kuchyňka

...místnost pro stolování...

místnost stolování

...učebnu přírodopisu...

učebna přírodopisu

...učebnu fyziky...

učebna fyziky

...školní dílnu...

školní dílna

...nebo učebnu na prvním stupni.

školní třída

školní třída

Náš zkušený tým techniků vše usadí a namontuje...

montáž tabule

...a vy si můžete užívat nové jazykové učebny...

jazyková učebna

...školní jídelnu...

školní jídelna

...chemickou laboratoř...

chemická laboratoř

... nebo školní šatny.

školní šatny