Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Pěnové papíry

Náš pěnový papír je vytvořený ze skvělého materiálu VYLEN®. Díky jeho vlastnostem jej využijete při kreativním tvoření s Vašimi dětmi, a to nejrůznějšími způsoby. Snadno z něj vystřihnete nebo vyříznete Vámi požadovaný tvar. Cokoli z něj složíte a vytvarujete, sešijete ho nebo slepíte (stačí obyčejné lepidlo). Pěnový papír nenápadně probudí fant...

Náš pěnový papír je vytvořený ze skvělého materiálu VYLEN®. Díky jeho vlastnostem jej využijete při kreativním tvoření s Vašimi dětmi, a to nejrůznějšími způsoby. Snadno z něj vystřihnete nebo vyříznete Vámi požadovaný tvar. Cokoli z něj složíte a vytvarujete, sešijete ho nebo slepíte (stačí obyčejné lepidlo). Pěnový papír nenápadně probudí fantazii a tvořivost Vašich dětí.

Zobrazit

Pěnové papíry Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek