Podsedák pěnový kruh, malý

Nový produkt

Pěnové podložka ve tvaru kruhu nejenom zahřeje vaše tělo, ale také poskytne pohodlí a podporu. S certifikátem o zdravotní nezávadnosti a protiskluzovým povrchem je tento podsedák ideální volbou pro každodenní použití, ať už doma, ve škole nebo při venkovních aktivitách.

Více informací

145 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Průměr27 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Pěnový podsedák ve tvaru kruhu je právě tím, co potřebujete k tomu, abyste se cítili pohodlně a teple i v nejchladnějších dnech. Tento víceúčelový podsedák je vyroben z vysokolehčeného síťovaného polyethylenu české výroby, který má certifikát o zdravotní nezávadnosti. To znamená, že můžete mít jistotu, že vaše zdraví je na prvním místě. Podsedák je vhodný i pro alergiky, takže se nemusíte obávat žádných nepříjemných reakcí.


Podsedák izoluje chlad od podlahy a zároveň hřeje, díky čemuž se budete cítit jako doma. Je měkkýlehký a povrch tvoří jemný reliéf, který zajišťuje příjemný dotek s vaším tělem. Tento podsedák je vybaven protiskluzovým povrchem, takže se nemusíte bát, že by se posunul, a zároveň nezpůsobuje odřeniny ani spáleniny. Je odolný vůči vodě a potu a snadno se čistí běžnými prostředky.Vhodné pro použití:

 • do škol, školek, družin
 • na zahrádku, na pískoviště
 • na sportovní zápasy, do tělocvičen
 • na rybaření, do lesa
 • koncerty, festivaly aj.

Vlastnosti:

 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • protiskluzový povrch
 • izoluje chlad od země
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • bezpečný - nezpůsobuje odřeniny a spáleniny
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby

  Vyrobeno v České republice.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme.


Příslušenství

  12 dalších produktů ve stejné kategorii: