Pěnový PODSEDÁK SIT-IT

Nový produkt

Outdoorový pěnový podsedák SIT-IT vhodný do přírody a na cestování.

Více informací

160 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška39 cm
Šířka32 cm
Hloubka0,5 cm

Více informací

Skládací podsedák SIT-IT z příjemného měkkého materiálu pro všeobecné použití je vhodným dárkem pro hokejové i fotbalové fandy, výletníky nebo také pro starší generace na posezení v parku. Podsedák jednoduše poskládáte a zafixujete páskem. Takto složený podsedák vám zabere minimum místa. Zipík lze přilepit třeba i v autě. Budete tak mít jistotu, že jej máte vždy u sebe.

Podsedák Vám zpříjemní sezení v mokré trávě nebo na špinavých místech. Ochrání vás před ušpiněním. Lehce omyvatelný běžnými prostředky. Podsedák můžete využívat u vody, na výletech do hor, při turistice nebo i kempování pod stany.

  • na zahrádku
  • na pískoviště
  • na sportovní zápasy
  • do tělocvičen
  • na rybaření
  • do lesa
  • do sauny
  • na koncerty a festivaly
  • kempování

Český výrobek:
Materiál VYLEN® vyrábíme ve Žďáře nad Sázavou, je zdravotně nezávadný a vhodný už pro děti od narození. Tento materiál je pravidelně testován a certifikován. Zamilujete si jej kvůli dlouhé životnosti - netrhá se!

Rozměry v rozloženém stavu:
Délka: 39 cm
Šířka: 32 cm
Tloušťka: 0,5 cm
 
Rozměry ve složeném stavu:
Délka: 9,5 cm
Šířka: 32 cm
Tloušťka: 25 cmProč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství