Pěnový PODSEDÁK SIT-IT

Nový produkt

Tento skvělý skládací outdoorový podsedák SIT-IT z měkkého materiálu je ideálním společníkem pro všechny milovníky přírody a cestování. S jeho kompaktním designem a výjimečnou izolací budete připraveni na pohodlné posezení kdykoli a kdekoli.

Více informací

209 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Šířka312 mm
Délka395 mm (složený 105 mm)
Hmotnost57 g
Tloušťka5 mm (složený 25 mm)

Více informací

Díky pěnovému podsedáku SIT-IT už nikdy nebudete bez pohodlného posezení na svých dobrodružných výletech. Skládací podsedák je ideálním společníkem pro všechny milovníky přírody a cestování. Jeho kompaktní design a snadné použití ho dělají vhodným i pro sportovní události nebo relaxaci v parku a poskytne vám pohodlí kdykoli a kdekoli. Po skončení podsedák jednoduše poskládáte a zafixujete páskemTakto složený podsedák vám zabere minimum místa.

Pěnový podsedák není jen o pohodlí, ale také o ochraně. Nesaje vodu ani pot, takže vás ochrání před vlhkem a špínou, a díky možnosti snadného omytí běžnými prostředky je udržování čistoty hračka. A s jeho výjimečnou izolační schopností zůstanete v teple i na chladném podkladu. Tento podsedák je dokonalým společníkem nejen v létě, ale i v zimě. Jeho termoizolační vlastnosti chrání před studeným povrchem a vlhkem, což ho dělá ideálním pro různé venkovní aktivity, včetně lyžování a snowboardingu.

Podsedák je vyrobený z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby a splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. S certifikátem o zdravotní nezávadnosti je vhodný i pro alergiky, a jeho odolný materiál zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost na každém vašem dobrodružství.

Vhodný pro použití:

 • na zahrádku
 • na pískoviště
 • na sportovní zápasy
 • do tělocvičen
 • na rybaření
 • do lesa
 • do sauny
 • na koncerty a festivaly
 • kempování

Vlastnosti:

 • podsedák jednoduše poskládáte a zafixujete páskem
 • z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby
 • součástí balení je zipík, který lze přilepit třeba i v autě
 • nesaje vodu ani pot
 • snadno omyvatelný
 • vhodný nejen v létě, ale také v zimě
 • termoizolační vlastnosti

  Vyrobeno v České republice.

Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme.

Příslušenství