Pěnový podsedák FLOWER

Nový produkt

Pěnový podsedák ve tvaru kytky je praktický společník pro venkovní aktivity. Měkký povrch, odolnost vůči vlhkosti, rozmanitá barevná škála a praktické využití činí z podsedáku nezbytný doplněk pro každou rodinu, školu nebo výlet do přírody.

Více informací

196 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Průměr32 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Oblíbený pěnový podsedák ve tvaru kytky není jen krásnou dekorací, ale také praktickým a pohodlným doplňkem pro vaše venkovní dobrodružství. S kvalitním pěnovým materiálem, který příjemně hřeje a chrání před chladem, a jeho odolností vůči vlhkosti, je ideální volbou pro pikniky, výlety do přírody nebo třeba během kempování. S rozmanitou barevnou škálou podsedáků si každý najde ten svůj oblíbený odstín. Ať už preferujete jemné pastelové tóny nebo výrazné barevné kombinace, naše kytičky budou skvělým doplňkem venkovního vybavení.


Podsedáky jsou velice oblíbené ve školách i školkách. Uspořádejte je do kruhu a nechte děti vyprávět o svých zážitcích, nebo je využijte k zábavné výuce barev a tvarů. S podsedáky ve tvaru kytičky se učení stane radostí.


Díky poutku pro zavěšení je skladování podsedáku snadné a praktické. Pěnový podsedák FLOWER je vyrobený z vysokolehkého polyethylénu české výroby, který je certifikovaný pro zdravotní nezávadnost. Podsedák je lehký, měkký a snadno omyvatelný.


 


Vhodný pro použití:

 • do školky
 • do školy
 • na pískoviště
 • na sportovní zápasy
 • do tělocvičen
 • na rybaření
 • do lesa
 • do sauny
 • na koncerty a festivaly
 • kempování


Vlastnosti:

 • kvalitní pěnový materiál
 • z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby
 • nesaje vodu ani pot
 • snadno omyvatelný
 • opatřený certifikátem o zdravotní nezávadnosti
 • vhodný i pro alergiky

  Vyrobeno v České republice.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme.


Příslušenství

  12 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: