Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Triptych ELOX inter

Školní tabule Triptych na hliníkovém pojezdu s deštěním. Tento pojezdový systém je ideální pro instalaci projektoru vzhledem ke snadnému dovážení. Tyto školní tabule Triptych jsou vždy keramické a magnetické, bílá plocha je vhodná pro projekci. Po rozkliknutí jednotlivých tabulí v pravém rohu můžete zvolit linkování, barvu povrchů a mnoho dalšíc...

Školní tabule Triptych na hliníkovém pojezdu s deštěním. Tento pojezdový systém je ideální pro instalaci projektoru vzhledem ke snadnému dovážení. Tyto školní tabule Triptych jsou vždy keramické a magnetické, bílá plocha je vhodná pro projekci. Po rozkliknutí jednotlivých tabulí v pravém rohu můžete zvolit linkování, barvu povrchů a mnoho dalších kombinací této keramické školní tabule Triptych.

Zobrazit

Triptych ELOX inter Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek