Základní a střední školy

Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Základní a střední školy

Nabízíme Vám kompletní vybavení Vaší školy. Podáme Vám pomocnou ruku s výběrem nábytku, interaktivních tabulí, zajistíme Vám také veškeré stavební práce. Nemusíte vyhledávat více společností pro kompletní rekonstrukci školy. U nás naleznete krásné, jednoduché a účelné řešení za rozumné ceny. Získáte od nás cenovou nabídku včetně 3D návrhu na míru.

Nabízíme Vám kompletní vybavení Vaší školy. Podáme Vám pomocnou ruku s výběrem nábytku, interaktivních tabulí, zajistíme Vám také veškeré stavební práce. Nemusíte vyhledávat více společností pro kompletní rekonstrukci školy. U nás naleznete krásné, jednoduché a účelné řešení za rozumné ceny. Získáte od nás cenovou nabídku včetně 3D návrhu na míru.

Zobrazit

Základní a střední školy Počet produktů: 1230

Podkategorie

 • Třídy

  Nejkvalitnější žákovský nábytek do všech tříd a učeben. Vyberte si nábytek do klasických učeben, počítačových učeben a dalších specializovaných tříd. Kategorie obsahuje také nábytek pro učitele, interaktivní tabule, tabule Triptych, magnetické tabule a další příslušenství do školní třídy.

 • Venkovní učebny

  V nabídce máme školní lavice a židle vhodné do venkovní třídy ale také altány. V kategorii venkovní učebny naleznete školní lavice a židle vhodné pro venkovní použití. Nábytek v kategorii venkovní učebny je vyroben z materiálů, které odolají dešti, slunci, mrazu a dalším zatěžkávacím zkouškám. Venkovní třídy jsou skvělým doplňkem ke klasické výuce ve třídách. U nás naleznete jak ekonomické venkovní třídy tak do detailu propracované deluxe venkovní učebny.

 • Variabilní učebny

  Variabilní školní učebny jsou vhodné pro inovativní, moderní výuku. Každý tvar sám o sobě nabízí řadu možností kombinací, navíc je možné vzájemně kombinovat různé tvary a vytvořit tak učebnu, kde je možné pracovat ve skupinách i samostatně. Během pár vteřin přestavíte učebnu tak, aby vyhovovala danému učiteli a konkrétní výuce. Učebna je tak využitelná pro výuku jazyka, kdy se ze stolů vytvoří sdílená pracoviště a skupiny, další hodinu snadno uzpůsobíte učebnu pro test z matematiky, kdy každý žák bude mít svůj vlastní stůl. Každý stůl má kolečko, přesuny jsou tedy téměř bez práce. Celý život budou muset Vaši žáci spolupracovat s dalšími lidmi, spolupráce ve skupinách rozvíjí schopnost diskutovat a dosáhnout kompromisu.

 • Specializované učebny

  Vybavení odborných učeben včetně vypracování 3D návrhu na míru. Učebny zaměříme, navrhneme, přizpůsobíme Vašim požadavkům, vyrobíme a usadíme nábytek dle Vašich představ. To vše v nejvyšší možné kvalitě.

 • Školní družina

  I ve škole existuje místo, kde mohou malí žáci na pár chvil zapomenout na učení a užít si spoustu legrace. Školní družina slouží výchově, vzdělávání, rekreační, sportovní a zájmové činnosti žáků v době mimo vyučování.

 • Jídelny

  Část dne, kdy se všichni na chvíli zastaví a vychutnávají oběd. Prostor na jídlo by měl být klidný, hezký, čistý. Tato kategorie obsahuje vybavení do školních jídelen, ve kterých obědvají velice aktivní a živé děti. Z tohoto důvodu se nábytek do jídelny vyrábí z kvalitních a odolných materiálů.

 • Chodby

  Odolným a kvalitním nábytkem Vám vybavíme také chodby školy. Nábytek Vám navrhneme a vyrobíme na míru nebo si můžete vybrat z nabídky našeho standardního nábytku v této kategorii.

 • Tělocvičny

  Žádná tělocvična nebo sportovní hala není kompletní, pokud jí chybí kvalitní sportovní náčiní. Proto vedle realizací samotných sportovišť a sportovních povrchů nabízíme také nejrůznější sportovní potřeby a kompletní vybavení sportovišť.

 • Šatny

  Zde naleznete vše, co je potřeba do školních šaten. Plechové šatní skříně, lavice, a mnoho dalšího. Kvalitní vybavení šaten české výroby, které žáci jen tak nezničí.

 • Kanceláře a kabinety

  Prvotřídní nábytek do kabinetů, kanceláří a zasedacích místností. Navrhneme a vyrobíme Vám interiér kabinetu z nejkvalitnějších materiálů za rozumnou cenu.

 • Úklid

  Pokud chcete paní uklízečce ušetřit čas, námahu a spoustu vydané energie, jste ve správné části obchodu. Naleznete zde úklidové vozíky, mopy, odpadkové koše, vysavače a další potřeby pro úklid školy.

 • Učební pomůcky

  Učební pomůcky od renomovaných dodavatelů pro výuku biologie, chemie, fyziky a dalších předmětů Vám napomohou při výuce. Modely lidského těla, orgánů, atomu, stavebnice molekul a mnoho dalšího žákům pomohou pochopit a představit si právě probírané učivo. Učení se tak stane jednodušší.

 • Skříně

  Uzamykatelné skříně, šanonové skříně, kartotéky i šatní skříně..to vše naleznete v této kategorii.

 • Zahrada
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 1230 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 1230 položek