Základní a střední školy

Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Základní a střední školy

Kompletní vybavení Vaší školy - to je SKOLATO. Školní nábytek do všech školních prostor - klasické školní třídy, školní nábytek do odborných učeben, venkovní učebny, školní nábytek do počítačových učeben, školní nábytek do jídelny, školní nábytek do družiny a mnoho dalšího. Nabídku školního nábytku stále rozšiřujeme. Náš tým vývojářů navrhuje a následně testuje školní nábytek tak, abychom Vám mohli dodat školní nábytek, za kterým si stojíme.

Základní a střední školy Počet produktů: 2444

Podkategorie

 • Třídy

  Nejkvalitnější žákovský školní nábytek do všech tříd a učeben. Vyberte si odolný školní nábytek do klasických tříd. Naleznete zde také školní nábytek pro učitele, katedry, učitelské židle, interaktivní tabule, tabule Triptych, školní žákovské lavice a židle, magnetické tabule a další příslušenství do školní třídy. Se školním nábytkem SKOLATO neuděláte chybu. Školní nábytek Vám vyrobíme také na míru. Školní nábytek vyrábíme z materiálů, které odolají každodennímu užívání. Ocelová konstrukce školních lavic a židlí zajistí stabilitu a odolnost.

 • Tabule

  Velký výběr školních tabulí SKOLATO za skvělé ceny. Školní tabule, které jinde nenajdete. To, co je pro ostatní atypická tabule, je pro nás standard, který naleznete v kategorii školní tabule. Tabule na pylonech Triptych, nástěnné tabule Triptych, Triptych na pojezdu, nástěnné triptychy, podstavcové školní tabule, jednolisté školní tabule, dvoulisté školní tabule, školní tabule s pojezdem i bez pojezdu, mobilní tabule Triptych, různé barvy i provedení povrchů školních tabulí.

 • Venkovní učebny

  V nabídce máme školní lavice a židle vhodné do venkovní třídy ale také altány. V kategorii venkovní učebny naleznete školní lavice a židle vhodné pro venkovní použití. Nábytek v kategorii venkovní učebny je vyroben z materiálů, které odolají dešti, slunci, mrazu a dalším zatěžkávacím zkouškám. Venkovní třídy jsou skvělým doplňkem ke klasické výuce ve třídách. U nás naleznete jak ekonomické venkovní třídy tak do detailu propracované deluxe venkovní učebny.

 • Specializované učebny

  Školní nábytek do odborných učeben jako například do počítačové učebny, jazykové učebny, učebny chemie a fyziky, školních dílen. Školní nábytek v kategorii specializované učebny je připraven a vyvinut pro účely vzdělávání v těchto učebnách. Školní nábytek do dílen je připraven na velkou zátěž, školní nábytek do počítačových učeben je opatřen výsuvy na klávesnici a kabelovými průchodkami, školní nábytek do chemických učeben odolá chemikáliím. Náš tým Vám podá komplexní informace ohledně školního nábytku do odborných učeben. Rádi Vám vypracujeme 3D návrh školního nábytku ve Vaší odborné učebně.

 • Jídelny

  Vybavení školní jídelny můžete uzpůsobit Vašim požadavkům. Chcete tichou školní jídelnu? Zvolte školní jídelní sety. Přejete si školní jídelnu vybavit zvlášť jídelními stoly a židlemi? V nabídce máme školní jídelní stoly s celosvařenou konstrukcí, která Vám ve školní jídelně vydrží věčnost, školní jídelní židle můžete zvolit plastové, dřevěné, nebo ocelové. Ve školních jídelnách obědvají velice aktivní a živé děti. Z tohoto důvodu se školní nábytek do jídelny vyrábí z kvalitních a odolných materiálů.

 • Učební pomůcky

  Učební pomůcky od renomovaných dodavatelů pro výuku biologie, chemie, fyziky a dalších předmětů Vám napomohou při výuce. Modely lidského těla, orgánů, atomu, stavebnice molekul a mnoho dalšího žákům pomohou pochopit a představit si právě probírané učivo. Učení se tak stane jednodušší.

 • Chodby

  Odolným a kvalitním nábytkem Vám vybavíme také chodby školy. Nábytek Vám navrhneme a vyrobíme na míru nebo si můžete vybrat z nabídky našeho standardního nábytku v této kategorii.

 • Skříně

  Školní uzamykatelné skříně, šanonové skříně, kartotéky i šatní skříně..to vše naleznete v této kategorii. Školní skříňový nábytek v různých dekorech a rozměrech. Zde si školní nábytek vybere každý.

 • Šatny

  Zde naleznete vše, co je potřeba do školních šaten. Plechové šatní skříně, lavice, a mnoho dalšího. Kvalitní vybavení šaten české výroby, které žáci jen tak nezničí.

 • Tělocvičny

  Žádná tělocvična nebo sportovní hala není kompletní, pokud jí chybí kvalitní sportovní náčiní. Proto vedle realizací samotných sportovišť a sportovních povrchů nabízíme také nejrůznější sportovní potřeby a kompletní vybavení sportovišť.

 • Školní družina

  I ve škole existuje místo, kde mohou malí žáci na pár chvil zapomenout na učení a užít si spoustu legrace. Školní družina slouží výchově, vzdělávání, rekreační, sportovní a zájmové činnosti žáků v době mimo vyučování.

 • Kanceláře a kabinety

  Prvotřídní nábytek do kabinetů, kanceláří a zasedacích místností. Navrhneme a vyrobíme Vám interiér kabinetu z nejkvalitnějších materiálů za rozumnou cenu.

 • Úklid

  Pokud chcete paní uklízečce ušetřit čas, námahu a spoustu vydané energie, jste ve správné části obchodu. Naleznete zde úklidové vozíky, mopy, odpadkové koše, vysavače a další potřeby pro úklid školy.

 • Zahrada
 • Mobilní pódia

  Mobilní pódia SKOLATO jsou vyrobené z hliníku s lehkým jádrem. Mobilní pódia můžete kombinovat dle libosti, skládají se z modulárních dílů. Tyto skládací, mobilní pódia SKOLATO snadno smontujete i demontujete pomocí imbusového klíče, jsou vhodná především na školní akce, sbory, do hotelů, obecní akce, na svatby, konference. Pódia jsou vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Při složení jakéhokoliv pódia SKOLATO zabere pódium pouze 2% své velikosti v rozloženém stavu.

  .

  Rozložení hliníkové konstrukce trvá pouze několik sekund, veškeré moduly se k sobě spojí pomocí šroubu, který je umístěn v každém rohu každého modulu a imbusového klíče. Pro složení i rozložení je tedy zapotřebí pouze minimum úsilí.

  .

  Pódila SKOLATO jsou i přes svou velice nízkou hmotnost, kterou zajišťuje hliník a skvělou skladovatelnost velmi pevná a stabilní. Při testováni jsme plošinu rovnoměrně zatížili 1000 kg Pódium je testováno při rovnoměrném zatížení 1000 kg na 1 m2 a bodovém zatížení 180 kg. Pódia získala akreditaci GS TUV pro pevnost, stabilitu a bezpečnost ve Velké Británii.

  .

  Mobilní pódia můžete skládat ze všech modulů a případně dokoupit příslušenství. Vybírat můžete z mnoha výšek a různých materiálů povrchů (koberec, vinyl...)

  Školní skládací podium     Lehké skládací školní podium

 • Zvýhodněné sady
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 2444 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 2444 položek