Mobilní pódia

Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Mobilní pódia

Mobilní pódia SKOLATO jsou vyrobené z hliníku s lehkým jádrem. Mobilní pódia můžete kombinovat dle libosti, skládají se z modulárních dílů. Tyto skládací, mobilní pódia SKOLATO snadno smontujete i demontujete pomocí imbusového klíče, jsou vhodná především na školní akce, sbory, do hotelů, obecní akce, na svatby, konference. Pódia jsou vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Při složení jakéhokoliv pódia SKOLATO zabere pódium pouze 2% své velikosti v rozloženém stavu.

.

Rozložení hliníkové konstrukce trvá pouze několik sekund, veškeré moduly se k sobě spojí pomocí šroubu, který je umístěn v každém rohu každého modulu a imbusového klíče. Pro složení i rozložení je tedy zapotřebí pouze minimum úsilí.

.

Pódila SKOLATO jsou i přes svou velice nízkou hmotnost, kterou zajišťuje hliník a skvělou skladovatelnost velmi pevná a stabilní. Při testováni jsme plošinu rovnoměrně zatížili 1000 kg Pódium je testováno při rovnoměrném zatížení 1000 kg na 1 m2 a bodovém zatížení 180 kg. Pódia získala akreditaci GS TUV pro pevnost, stabilitu a bezpečnost ve Velké Británii.

.

Mobilní pódia můžete skládat ze všech modulů a případně dokoupit příslušenství. Vybírat můžete z mnoha výšek a různých materiálů povrchů (koberec, vinyl...)

Školní skládací podium     Lehké skládací školní podium

Mobilní pódia Počet produktů: 17

Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek