Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Barevné skříně

Skříně vhodné do mateřských školek, družin nebo heren z kategorie barevné skříně jsou nabízeny v nejrůznějších barevných provedení a krásně tak prozáří každou třídu. 

Barevné skříně Počet produktů: 133

Podkategorie

 • Série Catania

   Skříně z kolekce Catania jsou vyrobeny z laminované desky a díky své barevnosti se skvěle hodí do tříd v mateřských školách, družin nebo do heren.

 • Série Neapol

  Skříňová kolekce Neapol je vyrobena v jednoduchém světle šedém designu. Police jsou nabízeny v pěti barvách. Série Neapol nalezne své uplatnění v mateřských školkách nebo v družinách.

 • Série Trento

  Skříňový nábytek vhodný do mateřských školek z kolekce Trento je vyrobený z laminované desky. Nábytek z kolekce Trento se vyznačuje tím, že jedno čelo skříňky je ve tvaru vlny s možností výběru barvy.

 • Série Forli

  Skříňová sestava z kolekce Forli bude skvělým doplňkem nábytku v mateřských školkách, družinách nebo dětských hernách. 

 • Série Primo

  Nábytek z kolekce Primo je vhodný pro použití ve vzdělávacích institucích jako jsou mateřské školky a základní školy. Použit může být také ve školních družinách nebo dětských centrech. 

 • Ostatní barevný nábytek

  V této kategorii naleznete nábytek, který je vyráběný v nejrůznějších napodobeninách, jako je například regál v podobě hrušky nebo stromku. Díky své nápaditosti je nábytek vhodný nejen do mateřských školek, ale také družin nebo dětských center. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 133 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 133 položek