Žákovská židle CLASSIC

Nový produkt

Stylová designová žákovská židle Classic nabízena v 16 barevných variantách s ergonomicky tvarovaným sedákem. Židle je vyrobena ve Velké Británii z polypropylenu s ocelovou konstrukcí. Židle splňuje normy ČSN EN 1729-1 a EN 1729-2.

Prodloužená záruční lhůta 5 let.

Více informací

1 730 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Designová žákovská židle Classic vyrobena ve Velké Britániiergonomicky tvarované sedadlo a opěrák pro podporu správného sezení. Židle je vyrobena z polypropylenu a černá skořepina je vyrobena přímo z recyklovaného materiáluNapomáhá tak snížit naši uhlíkovou stopu a je šetrná k životnímu prostředí. Žebrovaná struktura sedadla poskytuje dokonalou pevnost a robustnost a zároveň minimalizuje spotřebu materiálu. Svařovaný rám židle je vyrobený z vysoce kvalitní oceli s práškovým nástřikem pro vynikající odolnost a obsahuje čtyři nohy, přičemž zadní nohy jsou lehce šikmé a brání tak naklánění. Židle je tak perfektní právě pro použití ve školách. Židle díky své dokonale pevné konstrukci unese působivou hmotnost až 125 kg a je stohovatelná po 6 kusech.

Rám je standardně dodáván v barvě Telegrey 1 (RAL 7045). K dispozici je také antracitové provedení (RAL 7016), Flint (RAL 7022) a chrom. K rámům je možné přivařit spojovací kus, aby bylo možné židle spojit dohromady. Židle Classic je nabízena v 16 nádherných zářivých barvách, které skvěle doladí každé prostředí.

Vzorkovnici naleznete níže.

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii:

    Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: