Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Kouření na ulici

V souvislosti s tzv. "Protikuřáckým zákonem" vyvstalo obcím celé nové spektrum problémů k řešení, počínaje odhozenými nedopalkky na ulicíh, důstojným prostředí, ve kterém mohou kuřáci, Vaši voliči, vzdorovat nepřízni počasí konče.

Kouření na ulici Počet produktů: 15

Podkategorie

  • Kuřácké přístřešky

    I kuřáci jsou lidé, ale především voliči, kteří rozhodují o Vašem setrvání v úřadě. Je jen na Vás, zda jim dopomůžete k důstojnému prostředí, kde si, vyhnáni na ulici, mohou doprát nerušenou chvilku na cigaretu.

  • Sedátka do přístřešků

    Nabídnětě kuřákům i možnost se pohodlně usadit nebo opřít. Věříme, že z naší nabídky sedátek a opěrátek do kuřáckých přístřešků si vybere i náročný uživatel.

  • Pouliční popelníky

    Netřeba připomínat nešvar velké části kuřáků, především těch postávajících na ulici před restaurací. Snižte náklady na úklid a opatřete ulice Vašeho města dostatkem praktických popelníků.

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek